Dwóch debiutantów równa się jedna wielka niewiadoma. I tak dzisiaj było w walce Karpińskiego z The Karpim na Prime Show MMA 5. Obaj zawodników pokazało się dobrze do tego stopnia, że ciężko było określić zakończenie tego pojedynku.

Karpiński znokautowany przez The Karpiego

Pierwszy zaatakował The Karpi, i to on pierwszy obalił. Kasprzak starał się obejść gardę rywala, jednak ten bardzo dobrze się bronił. Po chwili podniósł się i zmienił pozycję - The Karpi postawił na bicie z góry. Karpiński znakomicie przerzucił nogi przed głowę rywala i wstał.

Jest to pierwszy pojedynek podczas piątej edycji Prime MMA, w którym doszło do drugiej rundy. The Karpi prezentował się jak do tej pory bardzo dobrze, Karpiński natomiast wyraźnie się zmęczył.

W drugiej rundzie The Karpi przyjął podobną taktykę jak na początku, czyli również chciał obalić przeciwnika. Jednak ten był na to gotowy - Karpiński trafił, The Karpi lekko się speszył. Kasprzak jednak uratował się obaleniem i od razu poszedł w dosiad. The Karpi zasypywał ciosami rywala przez ostatnią minutę tej rundy, Karpiński starał się uciekać z niekorzystnej pozycji, przez długi czas dobrze się bronił, jednak sędzia zdecydował się przerwać to starcie

I właśnie w ten sposób The Karpi pokonał Karpińskiego 2 rundzie przez TKO.

Zawodnicy pokazali się dobrze z wielu stron, Karpiński wytrzymał naprawdę wiele ciężkich ciosów ze strony The Karpiego. Sam także zastosował kilka dobrych strzałów.

 

Sprawdź wszystkie wyniki Prime Show MMA 5