Fani drużyny z London Stadium znowu mogą mieć powody do niepokoju, w letnim okienku transferowym Młoty straciły Declane'a Rice'a na rzecz Manchesteru City, największe kluby Starego Kontynentu zagięły parol na Mohammeda Benrahmę. Piłkarz odgrywa znaczącą rolę w linii pomocy West Hamu, jest istotnym punktem drużyny prowadzonej przez Davida Moyesa.

Jakie kluby zainteresowane są usługami Benrahmy?

Alan Nixon z "The Sun" informuje, że kluby z Saudi Pro League zainteresowane są transferem Benrahmy. Zawodnik pełni ważną funkcję w zespole Davida Moyesa, choć ostatnimi czasy Szkot oszczędza pomocnika, jednak w związku z grą w Premier League i w zasadzie zapewnionym awansem do fazy pucharowej Ligi Europy UEFA, konieczna jest głębia składu.

Po czterech kolejkach Ligi Europy "The Hammers" zajmują pierwszą pozycję w gr. A, przed SC Freiburg, Olympiakosem i FK TSC Bačka Topola. W razie czwartkowego triumfu nad Serbami na TSC Arena, Londyńczycy zagwarantują sobie pewną promocję. W ustawieniu 4-5-1 Algierczyk sprawdza się jako gracz ustawiony na lewym skrzydle.

Czy “The Hammers” mogą pozwolić sobie na odejście Algierczyka?

Zawodnik jest ceniony przez kolegów z zespołu, jak stwierdził Jarrod Bowen dla "Green Street Hammers":

-Wielka jakość Saida – ja widzę ją każdego dnia na treningach. Jego umiejętność gry jeden na jednego, tworzenia rzeczy dla innych i oddawania strzałów, jest wyjątkowa. Jest naprawdę błyskotliwą iskrą. Ja jestem bardzo szczęśliwy, że jest w naszej drużynie.

Szefostwo klubu z London Stadium wie jednak, że chcąc wzmacniać drużynę, należy również sprzedawać. W kręgu zainteresowań "The Hammers" są albański napastnik Armando Broja z Chelsea Londyn i lewy defensor z Nigerii Zaidu Sanusi z FC Porto.