Choć wygrana Ahmeda Vili z Łukaszem Charzewskim należała do kontrowersyjnych, to gala KSW 89 trwała. Tym razem przyszedł czas na wyczekiwane starcie, w którym Viktor Pesta zmierzył się z Szymonem Bajorem. Jak zakończył się ten pojedynek?

Szymon Bajor zwycięża z Viktorem Pestą na KSW 89!

Szymon Bajor w przypadku tego starcia miał być faworytem według typerów. Pierwszy etap starcia pokazał, że warunki fizyczne jego rywala są znacznie lepsze. Pesta postanowił je wykorzystać, atakując ciosami i kopnięciami. Bajorowi udało się skutecznie trafić, jednak Viktor szybko przejął sytuację i efektywnie obalił. Pod koniec to jednak Szymon atakował swojego rywala ciosami pod obaleniu rywala.

W drugiej rundzie mogliśmy zaobserwować po raz kolejny dużą część pojedynku na macie. Wszystko za sprawą Pesty, który skutecznie go obalił. Finalnie Polakowi udało się uciec z niebezpiecznej sytuacji, a jego mocne ciosy zwiastowały zakończenie walki. Później jednak całość po raz kolejny przeszła do parteru i to w nim zakończył się drugi etap.

Trzeci etap zdecydowanie pokazał zmęczenie obu panów, choć starcie nie traciło na dynamice, choć jego końcówka należała do Polaka. Według niejednogłośnej decyzji sędziów zwycięzcą pojedynku został Szymon Bajor po przewalczeniu pojedynku na pełnym dystansie.

Koniecznie obserwujcie wyniki na żywo KSW 89 i relację tekstową z gali!