Niemal cała Polska czeka na środowe starcie Biało-Czerwonych ze Szwecją, które zadecyduje o naszej przyszłości na turnieju. Aby zakwalifikować się do fazy pucharowej, podopieczni Paulo Sousy muszą wygrać z reprezentacją Trzech Koron. Szwedzi są już pewni awansu do ⅛ Euro 2020 i pojawiają się głosy, że do meczu z Polakami mogą podejść z rezerwą. My jednak spodziewamy się po nich zaangażowania i walki o każdą piłkę. Emocje zapowiadają się ogromne, a specjalny bonus na tę okazję przygotował bukmacher Totolotek. Stawiając zakład Powyżej/Poniżej 2.5 bramki w meczu, za minimalną stawkę 101 PLN, bukmacher oferuje nam bonus 50 PLN za każdą bramkę strzeloną przez Polaków.

Szwecja vs Polska - Polowanie na gole

Po falstarcie w meczu ze Słowacją, Polacy zdecydowanie poprawili swoją grę i zdobyli arcyważny punkt w spotkaniu z faworyzowaną Hiszpanią. Paulo Sousa w spotkaniu z La Roją dokonał wielu roszad w składzie, które przyniosły efekty na boisku. Polacy wyszli na to spotkanie zmotywowani i dużo lepsi motorycznie. Tego samego oczekujemy od nich w pojedynku z reprezentacją Szwecji. Trzy Korony jeszcze nie straciły bramki w trakcie Euro 2020, a dzięki remisowi z Hiszpanią i wygranej ze Słowacją są już pewni awansu. Jedyną niewiadomą jest pozycja, z której wyjdą z grupy. Szwedzi zdają sobie sprawę, że w teorii im wyższe miejsce zajmą w grupie, tym słabszego rywala mogą trafić w ⅛ finału. Polacy nie mogą sobie pozwolić na takie kalkulacje, gdyż tylko zwycięstwo da im upragniony awans.

Wielką niewiadomą jest to, czy trener Biało-Czerwonych postanowi desygnować do gry Grzegorza Krychowiaka, który został antybohaterem spotkania ze Słowacją. Kibice w jego miejsce dużo chętniej woleliby wystawić Jakuba Modera, który zaprezentował się naprawdę dobrze w starciu z Hiszpanią. Możliwe, że trener da jednak Krychowiakowi szansę na zrehabilitowanie się w pojedynku ze Szwedami.

Aby skorzystać z bonusu, musicie postawić kupon zawierający zakład Powyżej/Poniżej 2.5 gola z obojętnie którym wariantem za minimum 101 PLN. Za każdą bramkę strzeloną przez reprezentację Polski otrzymacie 50 PLN bonusu od Totolotek. Kwota ta będzie znajdowała się na koncie bonusowym. Bez względu na to, czy wasz zakład będzie wygrany czy przegrany, otrzymacie bonus.

Z kodem bonusowym ZT15 możecie odebrać od bukmachera Totolotek bonus bez depozytu, a także aż 500 zł bonusu od depozytu!

Odbieram darmowe 15 PLN na start