Sezon 2023/24 dla Matty'ego Casha to prawdziwy rollercoaster. Choć jego Aston Villi po raz pierwszy w erze Premier League udało się zakwalifikować do Ligi Mistrzów, to Polak z powodu kontuzji opuścił w tym sezonie wiele meczów, a teraz może nie zagrać na Euro.

Polska bez Matty'ego Casha na Euro 2024?

Matty Cash w sezonie 2023/24 jest trapiony wieloma kontuzjami. Aktualnie Polak mierzy się z urazem łydki, którego nabawił się po meczu półfinałowym Ligi Konferencji Europy przeciwko Olympiakosowi. O sytuacji Casha niezbyt optymistycznie wypowiedział się Michał Probierz:

Na dziś Matty Cash ma problemy. Lekarze klubowi Aston Villi rozmawiają z naszymi lekarzami. Może się jednak okazać, że Casha nie będzie na EURO, ale to ostatecznie lekarze zdecydują.

Matty Cash w reprezentacji Polski zadebiutował w 2021 roku w wygranym 4:1 meczu z Andorą. Cash w polskiej drużynie narodowej wystąpił już 15 razy i strzelił jednego gola przeciwko reprezentacji Holandii w czerwcu 2022 roku. Obrońca Aston Villi był również częścią reprezentacji Polski podczas ostatnich Mistrzostw Świata w Katarze.