Po szybkiej, ale także agresywnej walce Natana Marconia z Polakiem, przyszła pora na co-main event gali FAME MMA REBORN, czyli Szeliga vs Bandura!

Bandura wygrywa z Szeligą przez jednogłośną decyzję

Szeliga zaatakował od pierwszej sekundy rundy, ale Bandura był na to gotowy. Początek był dość spokojny, oboje czekali na okazję na uderzenie. Patrykowi udało się kilka razy świetnie trafić z kontry. Szeli parę razy się zachwiał, widać było, że dość mocno odczuwał ciosy. Po chwili Bandura trafił bardzo mocnym uderzeniem i chciał pójść za ciosem, lecz jego rywal świetnie odpowiedział. Ta akcja delikatnie zastopowała Patryka, jednak kilka sekund później runda się skończyła.

W drugiej odsłonie Szeliga podejmował próby ataku, jednak za bardzo się odsłaniał przy każdej akcji. Udało mu się trafić, jednak natychmiastowo Bandura uderzył z kontry. Trafił, a Szeli dość mocno się chwiał - padła kolejna seria ze strony Patryka! Zawodnicy byli już widocznie zmęczeni na tym etapie.

Podczas trzeciej rundy Szeliga wciąż nastawiał się na jeden mocny cios, lecz fatalnie wyprowadzał akcje - wciąż się całkowicie odsłaniał. Piotrek w ostatniej rundzie zdecydowanie pokazał się najlepiej, zaczął Szeliga wywierać dużą presję. Bandura czekał na kontrę i się udało - trafił potężnym ciosem! Szeli się zachwiał, jednak cały czas stał na nogach i się nie poddawał. W ostatnich sekundach rzucił się na Patryka, goniąc go.

W wywiadzie Bandura wyzwał Tomasza Adamka do walki!

Po trzech naprawdę męczących rundach Patryk "Bandura" Bandurski pokonał Piotra "Szeliego" Szeligę przez jednogłośną decyzję sędziów.