Chwilę po efektownej walce Striczu vs Norman Parke, przyszła pora na wyczekiwany pojedynek Polaka z Natanem Marconiem! Pomiędzy zawodnikami było agresywnie od samego początku, rzucili się oni na siebie jeszcze przed gongiem zaczynającym walkę.

Polak wygrywa z Natanem Marconiem przez TKO

Zawodnicy ruszyli na siebie od pierwszych sekund! Było naprawdę agresywnie, a atmosfera była napięta. Widać było, że nie chodzi tu o profesjonalną walkę, a o mocne skrzywdzenie swojego wroga. Natan kilkukrotnie upadł od kopnięć Polaka. Cały czas leciały ciosy, nie było ani chwili przerwy.

Po chwili Marcoń zaczął mocno kuleć. Jednak nie wycofał się, dalej napierał na rywala. Polak ponownie trafił serią mocnych ciosów. Nagle sędzia przerwał ze względu na to, że Natan miał widoczne problemy. Piotr Jarosz był zmuszony całkowicie zakończyć pojedynek, mimo że zawodnik wyrażał chęci do walki.

Po walce Marcoń przyznał, że już przed walką miał skontuzjowaną nogę. Właśnie w ten sposób Adrian "Polak" Polański pokonał Natana "Boga Estetyki" Marconia przez TKO, runda I - 02:15