Ostatnia walka Striczu z Normanem Parke to jedno z bardziej sportowych zestawień w historii FAME MMA. Odbył się on zaraz po pojedynku Ferrari vs Koro. Walka Macieja ze Storminem odbyła się na dystansie pięciu rund, w łączonych formułach.

Norman Parke pokonuje Striczu niejednogłośną decyzją

Walka odbyła się na ciekawych zasadach - dystans pięć rund, a formułą był boks oraz K-1.

Runda I

Sulęcki starał się narzucić wysokie tempo od pierwszych sekund. Natomiast Parke przyjął inną postawę niż zawsze, ponieważ póki co głownie uciekał. Striczu wyyraźnie miał dużą przewagę, bardzo dobrze chował się za podwójną gardą. Padło wiele ciosów, jednak pierwsza odsłona zakończyła się zdecydowanie na korzyść Macieja.

Runda II

W drugiej rundzie formuła została zmieniona z boksu na K-1. Norman od samego początku zaczął kopać, a Sulęcki dalej skupiał się na pracy rękoma. Striczu nie wyglądał na przejętego kopnięciami Parke i wciąż starał się wyprowadzać mocne ciosy. Do końca rundy nie wyprowadził on ani jednego kopnięcia, natomiast jego przeciwnik nie odpuszczał z uderzeniami nogą.

Runda III

Trzecia odsłona odbyła się już w boksie. Po Sulęckim było widać, że kopnięcia Normana zdecydowanie wpłynęły na jego aktywność. Mimo to, wywierał on presję. Parke także był ruchliwy, jednak to Striczu trafiał celniej. Końcówka trzeciej rundy zdecydowanie odbyła się na korzyść Irlandczyka - wyprowadził on dość dużo ciosów na korpus Sulęckiego.

Runda IV

W czwartej rundzie przyszła pora na powrót do K-1. Parke zdecydowanie lepiej czuł się w tej formule, ponieważ ponownie skupił się na okopywaniu wykrocznej nogi Polaka. Norman starał się klinczować, a w momencie skrócenia dystansu wyprowadzał kolana i krótkie ciosy. Pod koniec wyprowadził ładną kombinację kopnięcie-cios-kopnięcie, wszystko weszło! Nagle Sulęcki nieumyślnie trafił Irlandczyka palcem w oko - nastąpiła przerwa. Po wznowieniu Parke rzucił się na rywala z ogromną agresją!

Runda V

Przyszedł czas na piątą, ostatnią odsłonę, która odbyła się w formule bokserskiej. Parke mocno nacierał od pierwszych sekund. Sulęcki także nie odpuszczał i nie bał się wejścia w wymianę. Striczu pod koniec pojedynku wywierał teraz presję, próbując zamknąć Stormina na siatce - ten jednak dobrze klinczował w momencie zagrożenia.

Po pięciu męczących rundach, Norman "Stormin" Parke pokonał Macieja "Stricza" Sulęckiego przez niejednogłośną decyzję sędziów (48:47, 47:48, 49:46)