Po całym zamieszaniu związanym między innymi z Boxdelem i innymi zawodnikami, listopadowa edycja FAME MMA Friday Arena 3 została przełożona. Federacja początkowo nie podała dokładnej daty, jednak nie trzeba było długo czekać na przecieki. Kilku influencerów zdradziło trzy prawdopodobne dni - 7 grudnia, 8 grudnia lub 9 grudnia.

Sylwester Wardęga w main evencie na FAME: REBORN

Narazie poznaliśmy dopiero jednego zawodnika - Sylwestra Wardęgę! 33-latek wystąpił w oktagonie dwukrotnie, niestety obydwie walki przegrał. Jego przeciwnikami byli Kacper Błoński oraz Danny Ferreri, więc warto zauważyć, że posiadali oni o wiele lepsze warunki fizyczne. Wardęgi długi czas nie widzieliśmy w klatce, bo od ostatniego pojedynku minęły prawie dwa lata. Nikt nie spodziewał się powrotu druida, on sam także go nie zapowiadał. Jednak został on ogłoszony na nadchodzącej gali FAME: REBORN. Co ciekawe, jego starcie będzie main eventem! Cóż za spektakularny powrót.

Jak już wiemy, data następnego FAME MMA została oficjalnie potwierdzona, gala odbędzie się 9 grudnia 2023 roku o 19:30. Jednak nie będzie to zapowiadana następna edycja Friday Arena, a nowa odsłona - REBORN. Oznacza to po polsku "odrodzony", więc jak można się domyśleć, chodzi o podniesienie się po aktualnej aferze Pandora Gate. Warto także wiedzieć, że karta walk zostanie odkryta w poniedziałek o godzinie 19:00.