W rewanżowym meczu w ramach ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy pomiędzy Lille, a Aston Villą w regulaminowym czasie padł wynik 2:1. Konieczna do wyłonienia zwycięzcy będzie zatem dogrywka, a doprowadził do niej w 87. minucie strzałem zza pola karnego Matty Cash.

Bardzo dobry mecz Matty'ego Casha okraszony golem

Mecz z Lille od samego początku układał się bardzo źle dla Aston Villi. Już w 15. minucie Yusuf Yazici wyprowadził gospodarzy na prowadzenie, a w 28. minucie Unai Emery zmuszony został do wprowadzenia Rogersa za kontuzjowanego Zaniolo. W drugiej połowie, dośrodkowanie z rzutu rożnego na gola zamienił Benjamin Andre, który tym samym wyprowadził Lille na prowadzenie w dwumeczu.

Na trzy minuty przed końcem czasu podstawowego, szereg błędów w defensywie Francuzów wykorzystał Matty Cash, który pięknym strzałem wyrównał stan rywalizacji. Dzięki bramce Polaka do wyłonienia półfinalisty LKE potrzebna jest dogrywka. W zakładce wyniki na żywo na naszej stronie możesz śledzić wynik tego meczu oraz innych spotkań europejskich pucharów.