SUREBETS

Wprowadzone kursy tworzą surebet
z zyskiem:
0.00 PLN Zysk: 0.00%

„Pewna jest tylko śmierć i podatki”. Są jednak wyjątki. Ale z haczykami! Brzmi kontrowersyjnie. Surebety to pewny zysk, ale trzeba grać z głową. Do tego zdecydowanie trzeba posiadać wiele kont u bukmacherów. 15 albo i lepiej. I wcale nie chodzi o te, które pobierają podatek. Na tym po prostu nie da się grać surebetów. Na każdym oczywiście potrzebne są środki do gry. Duże środki. Surebety dają zarobek 1-4% stawki, czyli bardzo mały.

Jak obstawiać surebety?

Powiedzmy w meczu ligi chorwackiej (w najlepszych ligach bardzo trudno znaleźć surebety) Osijek vs Rijeka są kursy:

Osijek – 1,7
X – 4,0
Rijeka – 7,2

W kalkulatorze kursów bukmacherskich (Surebety kalkulator) wpisujesz stawkę i kursy. Obliczają Ci automatycznie czy zyskasz na tych kursach, czy stracisz. Wpisałem akurat takie, na których można zarobić, czyli podałem surebeta (jest to wymyślony przykład).
Kalkulator pokazuje stawkę, jaką trzeba postawić na każdy z trzech typów. Zarobek wychodzi taki sam bez znaczenia, jaki będzie wynik meczu:

60,54 zł * 1,70 = 102,92 zł
25,73 zł * 4,00 = 102,92 zł
13,72 zł * 7,50 = 102,90 zł

2,9 zł (2,92 zł) w każdym przypadku przy łącznej stawce 100 zł. Jak widać – obstawianie ze stówką w kieszeni jest bez sensu. Ten system można zaczynać wdrążać przy tysiącu w kieszeni. I to minimum!

Surebety — haczyki

czym jest surebet

… inaczej brzmiałoby to zbyt pięknie.

  1. Po pierwsze – niski zarobek przy bardzo dużych stawkach. Wypłacasz i wpłacasz pieniądze z jednego buka na drugiego. Na jednym przegrywasz, na drugim wygrywasz, więc to normalne, że musisz któregoś co chwilę doładowywać,
  2. Warunki bukmachera — w tenisie np. jedni za krecz wypłacają pieniądze, inni traktują jako porażka. Podobnie może być z meczami przełożonymi. Jedni oddadzą pieniądze, inni poczekają, aż mecz się odbędzie,
  3. Trzy – limity, które nakładają buki przy wysokich wygranych. A grając dużymi stawkami, jesteś na to narażony.

Z pewnością przydadzą Ci się do tego dwie strony:

Zanim pójdziemy dalej i przytoczymy ryzyko, jakie może pojawić się przy graniu w ten sposób, wróćmy do początku i dokładnie prześledźmy, czym są surebety w zakładach bukmacherskich. Już sama nazwa powinna nam podpowiedzieć, że chodzi o pewne typowanie. Jak to możliwe? Przecież zawsze może zdarzyć się inny wynik od tego, jaki założyliśmy. Oczywiście, że tak, jednak chodzi o sposób obstawiania, a nie rezultat danego zdarzenia. Idea surebet zakłada, że gracz będzie wygrany bez względu na to, jak zakończy się np. dany mecz lub pojedynek.

Surebet system – na czym polega?

Pewny zakład jest wtedy, gdy obstawi się dwie możliwości przebiegu jednego zdarzenia, jeśli są po tym samym kursie. Surebet typy możliwe są tylko wtedy, gdy gra się u kilku bukmacherów, minimum dwóch. Wyszukujemy to samo zdarzenie w dwóch różnych firmach. Surebet system zadziała, gdy kurs w obu będzie ten sam, z tą różnicą, że w pierwszej za typ na X, a w drugiej na Y. Dokładnie wtedy pojawia się zjawisko określane jako surebety w zakładach bukmacherskich.

Surebet typy – jak obstawiać?

obstawianie surebetów

Idea jest bardzo prosta. U jednego bukmachera typujemy wygraną X, a u drugiego Y (zakład nie może przewidywać trzeciego zakończenie np. remisu). W obydwu przypadkach gramy tą samą stawką. Pamiętajmy, że chodzi tylko o zdarzenia z takim samym kursem. Dla przykładu: jedna firma proponuje 2,1 za wytypowanie, że Lewandowski strzeli gola w najbliższym meczu, a druga 2,1, że nie trafi do siatki. W takim przypadku mamy pewny zakład.

Surebet typy wyglądają wtedy następująco. U pierwszego bukmachera obstawiamy 10 zł, że strzeli, u drugiego 10 zł, że nie. Inwestujemy w sumie 20 zł. Bez względu na rezultat u jednego buka wygramy, a zdobyta kwota wyniesie 21 zł (kurs 2,1). Daje nam to pewny zysk wysokości 1 zł. I to jest największy minus surebet systemu. Wygrane nawet przy dużych kursach nie należą do spektakularnych.

Oczywiście są one zależne od stawki. Bo przy tym samym zdarzeniu grając za 100 zł, w kieszeni przybędzie nam już nie 1 zł a 10 zł. Wciąż nie jest to rewelacja, ale pamiętajmy, że zakład jest pewny. Dokładne możliwości zarobku można sprawdzić w aplikacjach typu surebet kalkulator.

Wejdź tutaj i uzyskaj kod promocyjny Fortuna.

Surebet kalkulator

Teoretycznie surebet w zakładach bukmacherskich to pewna gra, w istocie jednak jest „prawie pewna”. Bo muszą zostać zachowane pewne warunki, które nie zależą od nas. Jeżeli one nie zaistnieją, to można przegrać.

Przede wszystkim surebet typy są nieryzykowne, gdy dojdzie do zdarzenia, przejdzie ono zgodnie z planem i zakończy się wg założonych zasad. Dla przykładu wspomniany mecz z Lewandowskim odbędzie się, nie zostanie odwołany, ani przerwany w trakcie z powodu zdarzeń losowych. Jeśli stanie się inaczej, można przegrać. Zakłady bukmacherskie mają różne zapisy regulaminów na tego typu sytuacje. Dla jednego spotkanie takie może być traktowane jako odbyte, dla drugiego nie. Odmiennie może też przebiegać zwrot inwestycji.

Drugi warunek to konieczność obstawienia dwóch różnych wyników. Tu pojawia się ryzyko. Typujemy zgodnie z ideą surebet rezultat X w jednej firmie, przenosimy się do drugiej, by postawić Y i okazuje się, że zakłady na to zdarzenie nie są już przyjmowane, bo został przekroczony limit. Zostajemy wtedy z jednym typem (bez zabezpieczenia w postaci drugiego), a jeśli on się nie sprawdzi, przegrywamy.

Jeżeli jednak uda się obstawić dwa różne wyniki tego samego zdarzenia o identycznym kursie (obydwie firmy przyjmą planowany zakład), a ono odbędzie się zgodnie z regułami, mamy pewną wygraną. Wtedy wystarczy użyć narzędzia surebet kalkulator i dokładnie wyliczyć, znając swoje możliwości, jak zagrać, by zgarnąć zadowalającą kwotę.

Sprawdź, jakie są najlepsze bonusy bez depozytu.


Surebet to taka sytuacja, w której nieważne, jakie jest rozstrzygnięcie, użytkownik jest w stanie zarobić. Jeśli na przykład kurs u jednego bukmachera na 1X wynosi 2.5, a u innego kurs na 2 wynosi 3 to taką sytuację określamy surebetem. Ponieważ obstawiając na to i na to taką samą stawkę jesteśmy w stanie zarobić niezależnie od wyniku.
Nie, surebety to bardzo rzadka sprawa. Pojawiają się zazwyczaj wtedy gdy analitycy bukmachera dokonają złej oceny kursu albo popełnią po prostu błąd. Surebet też może się pojawić jeśli jakiś bukmacher będzie miał promocję, która zwiększy kurs na dane zdarzenie.