Każdy gracz poszukuje takich typów, które mogłyby dać mu pewny zysk. I w pewnym sensie taki warunek spełniają surebety. Czym są tzw. pewne typy oraz czy faktycznie da się je znaleźć u bukmacherów? Czas się o tym przekonać.

Czym są surebety?

Surebet tłumacząc na język polski może oznaczać pewny zakład. Jest to sytuacja, w której dokonujesz dwóch lub nawet trzech zakładów na przeciwne typy u różnych bukmacherów. Warunkiem wystąpienia surebetu są kursy, które muszą zapewniać wygraną niezależnie od rezultatu. Dodatkowo grając u legalnych bukmacherów należy pamiętać o obecności podatku, który ma spory wpływ na opłacalność i szansę wystąpienia surebetu.

Surebets

Wpisz stawkę
Wpisz kurs
Wpisz kurs
Wpisz kurs
Wprowadzone kursy tworzą surebet
z zyskiem:
0.00 PLN Zysk: 0.00%

Suerebet - przykład

Najprostszym przykładem surebetu jest sytuacja, gdy na przeciwne typy występują identyczne kursy. Wtedy obliczenie surebetu nikomu nie powinno sprawić trudności. Zatem dla przykładu przyjmijmy, że na opcję A i B kursy wynosi 2.50. Zatem typując oba z takimi samymi stawkami rzędu 100 PLN możemy liczyć na pewną wygraną. I to nawet po odjęciu podatku. W każdym przypadku wygramy 220 PLN, czyli będzie 20 PLN do przodu.

Co, jeśli kursy są różne lub chcemy typować na rynki trzydrogowe? Wtedy z pomocą może przyjść kalkulator bukmacherski, który wskaże, jaka stawka będzie optymalna dla każdego typu.

Kalkulator surebet

Teoretycznie surebet w zakładach bukmacherskich to pewna gra. Trzeba pamiętać, że muszą zostać zachowane pewne warunki, które nie zależą od nas. Jeżeli one nie zaistnieją, to można przegrać. Pewnym zabezpieczeniem może być też gra za bonus bez depozytu.

Przede wszystkim surebet typy są nieryzykowne, gdy dojdzie do zdarzenia, przejdzie ono zgodnie z planem i zakończy się wg założonych zasad.

Drugi warunek to konieczność obstawienia dwóch różnych wyników. Tu pojawia się ryzyko. Typujemy zgodnie z ideą surebet rezultat X w jednej firmie, przenosimy się do drugiej, by postawić Y i okazuje się, że zakłady na to zdarzenie nie są już przyjmowane, bo został przekroczony limit. Zostajemy wtedy z jednym typem (bez zabezpieczenia w postaci drugiego), a jeśli on się nie sprawdzi, przegrywamy.

Jeżeli jednak uda się obstawić dwa różne wyniki tego samego zdarzenia o identycznym kursie (obydwie firmy przyjmą planowany zakład), a ono odbędzie się zgodnie z regułami, mamy pewną wygraną. Wtedy wystarczy użyć narzędzia surebet kalkulator i dokładnie wyliczyć, znając swoje możliwości, jak zagrać, by zgarnąć zadowalającą kwotę.

Kalkulator surebet z podatkiem

Aby kalkulator bukmacherski był przystosowany do polskich warunków musi obejmować podatek. Ten w naszym kraju wynosi 12% i jest uwzględniany w każdym zakładzie, który gramy. Trzeba zatem pamiętać, że prawdziwy surebet ma miejsce wtedy, gdy bierzemy pod uwagę również stawkę podatku.

Kalkulator kursów bukmacherskich

Kalkulator bukmacherski świetnie sprawdza się dla surebetów. Dzięki niemu nie trzeba samodzielnie liczyć opłacalności danych zakładów. Wystarczy wprowadzić dane w odpowiednie pola i gotowe! Możemy wtedy sprawdzić, jaka stawka jest odpowiednia dla obu typów uwzględniając kursy. Te w przypadku surebetów zazwyczaj różnią się od siebie i trudno jest samodzielnie dokonać obliczeń za pomocą klasycznego kalkulatora.

Kalkulator surebet cieszy się tak dużą popularnością, ponieważ zaoszczędzony czas można spożytkować na dalsze wyszukiwania zdarzeń, w których może mieć miejsce tzw. pewny zakład.

Jak korzystać z kalkulatorów bukmacherskich? Instrukcja krok po kroku

Kalkulator bukmacherski cechuje się prostotą i nie powinien nikomu sprawić trudności. Najczęściej wystarczy tylko wprowadzić dane w odpowiednie pola. Poniżej prezentujemy jak skorzystać z kalkulatora dla surebetów.

 • Wybierz, czy obstawiasz dwudrogo, czy trzydrogowo
 • Wprowadź stawkę
 • Wpisz kursy dla zdarzeń
 • Potwierdź wprowadzone dane
 • Zapoznaj się z wynikiem

Szybki sposób na obliczenie wygranej

Najszybszy sposób na obliczenie wygranej gwarantuje kalkulator bukmacherski. Dzięki niemu wystarczy jedynie wprowadzić dane w określone pola. Wielkość wygranej wyliczana jest za nas. To świetna metoda dla osób, które do tej pory marnowały wiele czasu na żmudne obliczenia np. tego, czy dany zakład to surebet.

Czy warto korzystać z kalkulatora bukmacherskiego?

Polecamy korzystać z kalkulatora bukmacherskiego na tyle, na ile to możliwe. Jest to oszczędność czasu. Dodatkowo licząc samodzielnie możemy pomylić się podczas wprowadzania danych do klasycznego kalkulatora. W kalkulatorze kursów bukmacherskich wszystkie dane są cały czas widoczne, więc mamy do nich wgląd i możemy je poprawiać w przypadku wystąpienia pomyłki.

Jak obstawiać surebety?

Powiedzmy, że w meczu ligi chorwackiej (w najlepszych ligach bardzo trudno znaleźć surebety) Osijek vs Rijeka są kursy:

 • Osijek – 1,7
 • X – 4,0
 • Rijeka – 7,2

W kalkulatorze kursów bukmacherskich (Surebety kalkulator) wpisujesz stawkę i kursy. Oblicza on automatycznie to, czy zyskasz na tych kursach, czy stracisz. Kalkulator pokazuje stawkę, jaką trzeba postawić na każdy z trzech typów. Zarobek wychodzi taki sam bez znaczenia, jaki będzie wynik meczu:

 • 60,54 zł * 1,70 = 102,92 PLN
 • 25,73 zł * 4,00 = 102,92 PLN
 • 13,72 zł * 7,50 = 102,90 PLN

Najłatwiej jest korzystać z rynków dwudrogowych. U jednego bukmachera typujemy wygraną X, a u drugiego Y (zakład nie może wtedy przewidywać trzeciego zakończenie np. remisu). W obydwu przypadkach gramy tą samą stawką. Pamiętajmy, że chodzi tylko o zdarzenia z takim samym kursem. Dla przykładu: jedna firma proponuje 2.5 za wytypowanie, że Lewandowski strzeli gola w najbliższym meczu, a druga 2.5, że nie trafi do siatki. W takim przypadku mamy pewny zakład.

Surebet typy wyglądają wtedy następująco. U pierwszego bukmachera obstawiamy 10 PLN, że strzeli, u drugiego 10 PLN, że nie. Inwestujemy w sumie 20 PLN. Bez względu na rezultat u jednego buka wygramy, a zdobyta kwota wyniesie 25 PLN (kurs 25) nie licząc podatku. Po jego odliczeniu mamy 22 PLN. Daje nam to pewny zysk wysokości 2 zł. I to jest największy minus surebet systemu. Wygrane nawet przy dużych kursach nie należą do spektakularnych.

 

Surebet system – na czym polega?

Pewny zakład jest np. wtedy, gdy obstawi się dwie możliwości przebiegu jednego zdarzenia, jeśli są po tym samym kursie. Surebet typy możliwe są tylko wtedy, gdy gra się u kilku bukmacherów, minimum dwóch. Wyszukujemy to samo zdarzenie w dwóch różnych firmach. Np. w Fortunie po wykorzystaniu naszego kodu promocyjnego Fortuna. Surebet system zadziała, gdy kurs w obu będzie ten sam, z tą różnicą, że w pierwszej za typ na X, a w drugiej na Y. Dokładnie wtedy pojawia się zjawisko określane jako surebety w zakładach bukmacherskich.

Surebety — haczyki

Każdy system, jak i plan bukmacherski ma pewne wady. Tak samo jest w przypadku surebetów. Na co więc warto zwrócić uwagę podczas ich wyszukiwania?

 • Niski zarobek przy bardzo dużych stawkach - wypłacasz i wpłacasz pieniądze z jednego buka na drugiego. Na jednym przegrywasz, na drugim wygrywasz, więc to normalne, że musisz często dokonywać kolejnych depozytów.
 • Warunki bukmachera — w tenisie np. jedni za krecz wypłacają pieniądze, inni traktują jako porażkę. Podobnie może być z meczami przełożonymi. Jedni oddadzą pieniądze, inni poczekają, aż mecz się odbędzie.
 • Limity - nakładają je nieraz bukmacherzy przy wysokich wygranych. A grając dużymi stawkami, jesteś na to narażony.

Z pewnością przydadzą Ci się do tego trzy strony:

Gdzie obstawiać surebety

Podczas wyszukiwania surebetów warto korzystać z usług kilku pewnych serwisów. Niektórzy z nich, którzy widnieją w rankingu bukmacherów są szczególnie polecani dla graczy, którzy wybierają tę strategię. U których bukmacherów warto więc szukać surebetów?

STS

STS to bukmacher, który znany jest z ogromnej ilości rozgrywek i lig dla piłki nożnej. Ta zaś bogata jest w rynki tak jak żaden inny sport. Dzięki temu warto swoje wyszukiwania surebetów zaczynać właśnie od tego bukmachera. Dodatkowym atutem jest promocja powitalna, która może przydać się dla wszystkich, którzy jeszcze nie założyli konta. Warto pamiętać o wprowadzeniu kodu promocyjnego STS podczas rejestracji.

Superbet

Superbet to bukmacher, który w wielu dziedzinach znajduje się na czołowych pozycjach w rankingu bukmacherów. Jednym z powodów do tego jest duża ilość rynków. Te zaś są bardzo przydatne podczas typowania surebetów. Możliwe, że dla mniej popularnego rynku kursy u więcej niż jednego bukmachera będą atrakcyjne. Dla nowych graczy przygotowany jest bonus, który niewątpliwie przyda się podczas obstawiania surebetów. Ten zaś uzyskać można z kodem promocyjnym Superbet.

Fuksiarz

Fuksiarz znany jest ze swojej stałej promocji dotyczącej cashbacku bez limitu. Można z niego korzystać typując na co dzień u tego bukmachera. Ewentualny zwrot środków przyda się na kolejne zakłady z surebetami. Na początku warto wykorzystać również promocję powitalną z kodem promocyjnym Fuksiarz.


Co to surebet?
To tzw. pewny zakład. Po zagraniu dwóch lub trzech typów u różnych bukmacherów Twoja wygrana jest pewna dzięki danym stawkom i kursom.
Czy surebety są częste?
Nie. Surebety występują niezwykle rzadko i trudno je znaleźć.