Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jak co roku organizuje jednodniową zbiórkę. Z roku na rok, do pomocy coraz częściej dołączają się duże firmy. Nie trzeba było długo czekać na udział jednego z bukmacherów. W tym roku, charytatywną akcje wesprze Superbet, dzięki któremu wylicytować będzie można dzień z Mateuszem Borkiem i wejściówki VIP na turniej darta.

Superbet gra z WOŚP

Bukmacher Superbet przyzwyczaił już swoich użytkowników do nieszablonowych działań. Nie jest zatem dużym zaskoczeniem, że firma postanowiła wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Z racji dołączenia bukmachera do zbiórki, możliwe jest wylicytowanie biletów VIP na Turniej Superbet Poland Darts Masters, czyli największa tego typu impreza w Polsce. Ponadto, możliwe jest także wylicytowanie dnia z jednym z ambasadorów marki - Mateuszem Borkiem. Spotkanie odbędzie się w rodzinnej miejscowości komentatora, Dębicy. Podczas spotkania zaplanowane jest zwiedzenia okolicy, wspólny obiad oraz obejrzenie meczu miejscowego zespołu piłkarskiego.

W 2024 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera fundusze na walkę z chorobami układu oddechowego. Jak zawsze, cel jest bardzo szczytny, tym bardziej cieszy fakt dołączania do akcji dużych firm, takich jak Superbet. Obie licytacje zorganizowane przez bukmachera będą aktywne do 1 lutego, a przystąpić do niej może w zasadzie każdy. Tego rodzaju działania, mają obopólne korzyści, a w dodatku dają możliwość ciekawego doświadczenia dla wygranego licytacji.

Warto pomagać i włączać swoich partnerów czy ambasadorów do szczytnych akcji. Nie mieliśmy wątpliwości, że ponownie chcemy włączyć się do akcji WOŚP – powiedziała Katarzyna Gawlik, dyrektorka marketingu Superbet Polska