Bukmacher Superbet został sponsorem tytularnym turnieju Poland Darts Masters! Będą to pierwsze zawody z serii PDC World Series of Darts w naszym kraju. Turniej odbędzie się w dniach 7-8 lipca w hali COS Torwar w Warszawie.

Superbet sponsorem Poland Darts Masters

Superbet cały czas aktywnie promuje swoją markę i otwiera się na nowe dyscypliny. 1 lipca poinformowano, że bukmacher ten został sponsorem strategicznym Lecha Poznań. Natomiast dziś ogłoszono, że Superbet będzie sponsorem tytularnym największego turnieju darta w naszym kraju - Superbet Poland Darts Masters!

Kto na Superbet Poland Darts Masters?

Superbet Poland Darts Masters, czyli wydarzenie, które będzie można typować u bukmachera Superbet (odbierz kod promocyny Superbet), odbędzie się 7 i 8 lipca. Gospodarzem tego eventu będzie hala COS Torwar w Warszawie. Polscy kibice podczas drugiego weekendu lipca będą mieli okazję zobaczyć na żywo czołowych graczy z całego świata. Wśród nich nie zabraknie oczywiście najlepszego polskiego zawodnika - Krzysztofa Ratajskiego.

Do najważniejszych graczy, którzy wystąpią na Superbet Poland Darts Masters należą także mistrz świata z 2021 roku, Gerwyn Price, czy tegoroczny triumfator Michael Smith. Nie sposób nie wspomnieć też o legendzie światowego darta, trzykrotnym mistrzu świata, Michaelu van Gerwenie.

Poland Darts Masters bilety

Bilety na Superbet Poland Darts Masters można kupić za pośrednictwem portalu ebilet.pl. Ceny zaczynają się od 100 PLN. Warto jednak wspomnieć, że wydarzenie to cieszy się ogromną popularnością, dlatego w sprzedaży pozostały już ostatnie sztuki biletów na Superbet Poland Darts Masters.