Rok 2019 okazał się niezwykle ważny dla naszego rozwoju. Rzucił przed nami wyzwania i postawił ambitne cele, ale na sam koniec możemy napisać, że sprostaliśmy. Że nasza oferta jest atrakcyjniejsza, a nasze treści stały się bardziej wartościowe. O czym zresztą sami chętnie do nas piszecie.

W lutym nasze szeregi zasilił Mateusz Mikulak, znany jako Footgol. To właśnie dzięki jego umiejętnościom i osobowości kanał Zawód Typer na YouTube wystrzelił w górę, zwiększając liczbę subskrypcji ponad dwukrotnie w ciągu 11 miesięcy! Rekordowa liczba wyświetleń na pojedynczym filmie to obecnie 758 tysięcy!

Bardzo miło nam gościć w naszych progach także Adama Kotleszkę, eksperta od... od wszystkiego, od czego w Polsce ekspertów brak. Od lig afrykańskich i azjatyckich po rywalizację w Australii czy MLS. Jego teksty można było przeczytać w naszym cotygodniowym cyklu. Adam pojawił się także na naszym kanale. W 2020 roku dziennikarz będzie relacjonował dla TVP Euro 2020. Chętnie posłuchamy go także w telewizji 🙂

W 2019 roku mocno postawiliśmy również na akcje i inicjatywy społeczne. W czerwcu zorganizowaliśmy pierwszą edycję Turnieju Typerskiego, który zgromadził 210 uczestników. W kolejnych dwóch edycjach liczba ta jeszcze wzrosła. Dzięki Waszemu zaangażowaniu możemy teraz wspólnie pomagać potrzebującym. A to nie wszystko. W mijającym roku po raz drugi zostaliśmy sponsorem turnieju Tenis by Dawid, a po raz pierwszy wkroczyliśmy w tym aspekcie w świat piłki nożnej, angażując się w Miejską Ligę Piłki Nożnej w Sulejówku.

Jesienią sprawiliśmy sobie i Wam kolejną niespodziankę. Zostaliśmy oficjalnym partnerem polskiego wydania książki „Salah. Narodziny Gwiazdy” Wydawnictwa ARENA. Ponadto cały czas współpracujemy i jesteśmy w stałym kontakcie z innymi świetnymi portalami i profilami traktującymi o sporcie. Ze wszystkich naszych partnerów chcemy wyróżnić przede wszystkim: Piłkarskie Newsy, Typowy Kibic Reprezentacji, Nieobiektywny Kibic, Transfery Piłkarskie oraz Ekstraklasa Trolls.

Zwróciliśmy także uwagę na pracę od podstaw. W środku lata zajęliśmy się ulepszeniem organizacji wpisów na grupie FB. Wprowadziliśmy m.in. jeden zbiorczy wpis na gotowe oraz wygrane kupony, dzięki czemu zmniejszyliśmy ilość postów, które grupowicze odbierali jako mało wartościowe. Niemały wpływ miały na to roszady w teamie moderatorów.

Statystyki weekendowe powstały już co prawda w 2018 roku, ale to właśnie w 2019 dokonaliśmy kilku znaczących ulepszeń. Dzięki większej liczbie informacji i lepszej przejrzystości, staty dają jeszcze większą frajdę.

W 2019 roku postawiliśmy... na panie! Bukmacherka to przecież nie tylko faceci. Naszą społeczność – fanpage i grupę – tworzą przecież także kobiety. Zaczynając od przyjęcia do teamu Agnieszki, przez organizację przez nią turnieju "Liga Mistrzyń", który odbywał się na gupie, po zwycięstwo jednej z przedstawicielek płci pięknej w Turnieju Typerskim 1vs1, w którym udział brało ponad 250 uczestników! Kobiety mają coraz więcej do powiedzenia w temacie zakładów bukmacherskich 🙂

Na koniec tego wszystkiego - niejako na deser - w listopadzie wystąpiliśmy w największym piłkarskim quizie w Polsce. W pojedynku na wiedzę nasz wyśmienity duet Mikulak – Idasiak pokonał największy kanał typerski na YT wynikiem 12-8! Na sam koniec grudnia doszło do rewanżu, który - dla odmiany - wygraliśmy... 12-8 😉
Cytując klasyka: „Wspaniały to był rok, nie zapomnę go nigdy”.