Po 3 walkach, które odbyły się już podczas KSW 86 Damian Piwowarczyk oraz Łukasz Sudolski mieli wysoko zawieszoną poprzeczkę. Poprzednie starcia zakończyły się bowiem dwoma nokautami i jednym poddaniem w pierwszych rundach. Czy mężczyznom udało się podołać wyzwaniu i poruszyć jeszcze bardziej widownię na Hali Orbita?

Damian Piwowarczyk nokautuje Łukasza Sudolskiego w 1 rundzie! - KSW 86

Walka w wadze półciężkiej między Piwowarczykiem i Sudolskim zdecydowanie należała do ciekawszych. Już na samym początku starcia drugi z wymienionych próbował obalić przeciwnika, natomiast Damian utrzymywał się na nogach. Finalnie doszło do rozerwania klinczu. Pojawiły się mocne ciosy ze strony Łukasza, jednak jego rywal również trafił celnie.

Okazało się jednak, że panowie nie zamierzali obniżać poprzeczki tej gali. Po kryzysowych momentach Piwowarczyk postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i dokonał nokautu na swoim rywalu. Dało nam to czwarte starcie zakończone przed czasem z rzędu tego wieczoru. W rezultacie Damianowi Piwowarczykowi udaje się osiągnąć zwycięstwo w 3 minucie i 38 sekundzie rundy pierwszej przez mocny cios podbródkowy!

Zwycięzca nie ukrywa, że liczy na to, iż jego umiejętności pozwolą mu wspiąć się na szczyt hierarchii w organizacji KSW.

Nie zwlekajcie i bądźcie na bieżąco przez wyniki na żywo KSW 86!