STS podejmuje kolejne działania na rynku promując swoją markę. Tym razem jeden z największych bukmacherów w Polsce rozpoczął współpracę z obecnym mistrzem kraju, Rakowem Częstochowa.

Nowy sponsor Rakowa Częstochowa

W podpisaniu umowy 10 lipca brali udział wiceprezes Rakowa Częstochowa Dawid Krzętowski i dyrektor marketingu STS Paweł Rabantek. Umowa została podpisana na rok, lecz obie strony już myślą o jej przedłużeniu. Wiceprezes mistrza Polski zapowiada, że barwy bukmachera STS będzie można ujrzeć w różnych miejscach przy ul. Limanowskiego w Częstochowie.

- Dołącza do nas najważniejszy gracz na rynku bukmacherskim. Rozmawialiśmy ze sobą dość długo. Teraz udało nam się dograć szczegóły i będziemy grać do jednej bramki. Zrobimy wszystko, żeby ekspozycja logo STS była widoczna na naszym obiekcie - mówi wiceprezes Rakowa Częstochowa, Dawid Krzętowski

To kolejny promujący markę ruch bukmachera, dzięki któremu gracze mogą spodziewać się wielu promocji oraz bonusów. Z tego powodu warto założyć konto u tego bukmachera, korzystając z kod promocyjny STS.