STS wciąż rozszerza swoje działania marketingowe. Tym razem jako pierwszy bukmacher w Polsce podpisał umowę wielosekcyjną z klubem sportowym. To kolejny klub po Koronie Kielce i Rakowie Częstochowa, z którym STS nawiązał współpracę jeszcze przed startem nowego sezonu.

Kolejna współpraca STS

Umowa bukmachera z GKS-em Katowice została podpisana na rok z możliwością przedłużenia. W związku z umową, logo STS pojawi się na koszulkach żeńskiej sekcji piłki nożnej tego klubu, a także na rękawach mistrzów Polski w hokeju mężczyzn.

- Jako lider branży bukmacherskiej, który wyznacza trendy na rynku, postanowiliśmy zaangażować się w regionalny projekt, jakim jest wielosekcyjny GKS Katowice. Jesteśmy przy tym pierwszym bukmacherem w Polsce, który został sponsorem drużyny kobiet, który nota bene jest aktualnym mistrzem Polski - mówi dyrektor marketingu STS Paweł Rabantek

To kolejne ruchy na rynku bukmachera STS, który stale nawiązuje nowe kontrakty marketingowe. Z tej okazji warto założyć konto u tego bukmachera z kod promocyjny STS, ponieważ dzięki temu możemy spodziewać się różnych dedykowanych ofert i bonusów.