Polscy bukmacherzy coraz częściej angażują się w różnego rodzaju akcje. Nie inaczej jest w przypadku Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bukmacher STS zorganizował licytację, w której do wygrania jest trening z profesjonalną drużyną piłkarską.

STS razem z WOŚP

Jeden z liderów polskiego rynku bukmacherskiego postanowił dołączyć do tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. STS zorganizował kilka licytacji, na których można wylicytować czynny udział w treningach wybranych drużyn (m.in. Raków Częstochowa, Jagiellonia Białystok, Zagłębie Lubin, czy Korona Kielce). Ponadto, na licytację trafiły przepustki na udział w treningu w roli obserwatora zarówno męskiej, jak i żeńskiej reprezentacji Polski. te

Bukmacher łącznie zorganizował 12 licytacji, wszystkie z drużynami, z którymi współpracuje na co dzień. Licytacje rozpoczną się 22 stycznia i potrwają do 1 lutego. Środki uzyskane z licytacji zostaną przekazane na zakup sprzętów do walki z chorobami układu oddechowego. Tego typu działanie pozwala przeżyć bardzo ciekawe doświadczenie, wspierając przy tym szczytny cel.