To już dziś gala UFC 288! Walką wieczoru tego wydarzenia będzie bój o mistrzostwo dywizji koguciej. Powalczą o nie aktualny czempion, Aljamain Sterlin, a także wracający po trzyletniej przerwie Henry Cejudo. Kto wygra walkę Sterling vs Cejudo?

Sterling vs Cejudo - zakłady bukmacherskie - UFC 288

Zakłady bukmacherskie na walkę Sterling vs Cejudo dostępne są między innymi w firmie Superbet (odbierz kod promocyjny Superbet), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji UFC.

Zakłady na walkę Sterling vs Cejudo znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> UFC.

Kursy na Sterling vs Cejudo

Kursy na Sterling vs Cejudo, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów w tym starciu nie ma oczywistego faworyta. Przez długi czas kursy były wręcz identyczne i wynosiły po 1,90. Aktualnie minimalnym faworytem jest Henry Cejudo, na którego zwycięstwo kurs wynosi 1,80, natomiast triumf Aljamaina Sterlinga został oszacowany na 2 do 1.

Typy na Sterling vs Cejudo - UFC 288

Typy na Sterling vs Cejudo, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Bukmacherzy nie są pewni, kto w tym starciu ma większe szanse na wygraną. Sterling to aktualny mistrz, natomiast Cejudo w przeszłości dzierżył mistrzowskie trofeum w dwóch kategoriach wagowych. My jednak widzimy w tym starciu dość wyraźnego faworyta.

Nasz typ na tę walkę to wygrana Aljamaina Sterlinga. Trzyletnia przerwa od startów Cejudo sprawia, że dyspozycja 36-latka jest wielką niewiadomą. Sterling natomiast z walki na walkę prezentuje się coraz lepiej. Po stronie aktualnego mistrza będą również lepsze warunki fizyczne. Jest on bowiem jednym z większych zawodników w kategorii koguciej. Kurs na takie zdarzenie w Superbet wynosi 2,00.

Typy na Sterling vs Cejudo - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Sterling vs Cejudo? Organizacja UFC to największa federacja MMA na świecie. Nie dziwi zatem fakt, że zakłady bukmacherskie na UFC są dostępne u większości bukmacherów dostępnych na runku. Szeroką ofertą na UFC bez wątpienia może pochwalić się bukmacher Superbet (odbierz kod promocyjny Superbet). Publikuje on kursy na UFC z dużym wyprzedzeniem i z dużą ilością dodatkowych rynków zdarzeń.