Już 1 lipca rozpoczyna się najstarszy i zarazem najważniejszy turniej tenisowy na świecie. Nie ma chyba tenisistki, czy tenisisty, który nie marzy o triumfie w Wimbledonie. Wiele obiecujemy sobie przede wszystkim po występach Igi Świątek, która nie poznała jeszcze smaku zwycięstwa na londyńskich kortach. LVBET przygotował z tej okazji specjalną promocję. Oferuje możliwość gry kuponów na Wimbledon całkowicie bez podatku.

Kod promocyjny LVBET

TYPERVIP
Kurs łączny kuponu

Min. 2.20

Wymagane zdarzenie

Dowolne typy na Wimbledon
Bonus

Gra bez podatku

Najdalej do ćwierćfinału udało się dojść Idze Świątek w Wimbledonie. Polka radzi sobie na kortach trawiastych zdecydowanie najgorzej, ale ostatnio mocno pracowała nad tym, by być w jak najlepszej formie przed turniejem. 1 lipca rozpoczynają się absolutnie najważniejsze rozgrywki tenisowe, w których nie zabraknie największych gwiazd. Bukmacher LVBET przygotował na tę okazję promocję. Oferuje możliwość gry kuponów na Wimbledon całkowicie bez podatku.

Jak skorzystać z promocji?

W dniach 01.07 do 14.07.2024, do godziny 23:59, zarejestruj konto u bukmachera LVBET z kodem TYPERVIP. By móc skorzystać z gry bez podatku na Wimbledon, stawiaj kupony kombi z minimum dwiema selekcjami oraz z całkowitym kursem kuponu wynoszącym min. 2.20. Po spełnieniu powyższych wymagań współczynnik kuponu automatycznie zwiększy się z 0.88 do 1.00, a więc zagramy bez podatku.

  • Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się w LVBET z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Stawiaj zakłady kombi na Wimbledon
  • Zakład można postawić wyłącznie za środki własne
  • Minimalny kurs łączny kuponu to 2.20
  • Nie musisz nic potwierdzać - jeśli spełnisz powyższe wymagania, zagrasz bez podatku

Zakłady stawiaj za środki z salda głównego. Do zakładów zawartych w aplikacji mobilnej wymagana jest najnowsza wersja aplikacji. W promocji nie biorą udziału zakłady: postawione za środki bonusowe, typu singiel, rozliczone przez opcję Cash-Out, systemowe, postawione na platformie Sportów Wirtualnych, Gier, Player Bets, LV Jackpot oraz przeciwstawne typu "MultiSingiel" na rywalizujące ze sobą drużyny.

Promocja LVBET