Sezon tenisowy rozkręcił się na dobre. Po zakończeniu prestiżowego turnieju w Rzymie czekają nas bardzo ciekawe starcia rozgrywane w ramach French Open. Naprzeciw oczekiwaniom graczy wyszedł LVBET, który oferuje grę bez podatku na wspomniany turniej.

Kod promocyjny LVBET

TYPERVIP
Kurs łączny kuponu

Min. 2.20

Wymagane zdarzenie

Dowolne typy na French Open
Bonus

Gra bez podatku

Na Roland Garros w Paryżu nie zabraknie polskich zawodników i zawodniczek. Niezmiennie największą uwagę przyciągają mecze pierwszej rakiety świata, Igi Świątek. Na turnieju wystąpią także inne polskie gwiazdy, w tym Magda Linette, Magdalena Fręch i Hubert Hurkacz.

Jak skorzystać z promocji?

W dniach 26.05 do 09.06.2024, do godziny 23:59, zarejestruj konto u bukmachera LVBET z kodem TYPERVIP. By móc skorzystać z gry bez podatku na Roland Garros, stawiaj kupony kombi z minimum dwoma selekcjami oraz z całkowitym kursem kuponu wynoszącym min. 2.20. Po spełnieniu powyższych wymagań współczynnik kuponu automatycznie zwiększy się z 0.88 do 1.00, a więc zagramy bez podatku.

  • Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się w LVBET z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Stawiaj zakłady kombi na Roland Garros
  • Zakład można postawić wyłącznie za środki własne
  • Minimalny kurs łączny kuponu to 2.20
  • Nie musisz nic potwierdzać - jeśli spełnisz powyższe wymagania, zagrasz bez podatku

Zakłady stawiaj za środki z salda głównego. Do zakładów zawartych w aplikacji mobilnej wymagana jest najnowsza wersja aplikacji. W promocji nie biorą udziału zakłady: postawione za środki bonusowe, typu singiel, rozliczone przez opcję Cash-Out, systemowe, postawione na platformie Sportów Wirtualnych, Gier, Player Bets, LV Jackpot oraz przeciwstawne typu “MultiSingiel” na rywalizujące ze sobą drużyny.