Rozpoczynają się zmagania siatkarzy podczas Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie w fazie grupowej zaplanowane jest na 22 listopada 2023 roku. Czy Polskie drużyny rozegrają inicjujące ten etap mecze?

Kto rozpocznie fazę grupową?

Pierwsze drużyny, którym udało się zakwalifikować do kolejnego etapu Ligi Mistrzów, zmierzą się między sobą na boisku już 22 listopada 2023 roku. Plan rozgrywek na środę obejmuje 6 meczów pierwszej kolejki fazy grupowej. Wśród wszystkich klubów dumnie reprezentują się też polscy przedstawiciele. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębski Węgiel postawieni są w roli faworytów. 

O godzinie 18:00 będzie można obejrzeć zmagania zawodników ZAKSY. Przeciwko polskiej drużynie stanie grecki klub Olympiakos Pireus. Mecz nie sieje grozy wśród zawodników i kibiców Kędzierzyna-Koźle, którzy przekonani są o reprezentowaniu lepszej formy niż przeciwnicy.

O godzinie 20:30 na parkiecie stanie drugi polski zespół. Jastrzębski-Węgiel zagra mecz z Guaguas Las Palmas. Zawodnicy mieli okazję się już spotkać podczas eliminacji.