Powoli zbliżamy się już do końca rozgrywek w topowych ligach europejskich. Oprócz tego czeka nas kilka ciekawych turniejów tenisowych, w których nie zabraknie Polaków. Betfan przygotował dla nas nową ofertę promocyjną pod hasłem "Sprint po sportach". Tym razem wyzwania nie dotyczą piłki nożnej, zaś tenisa ziemnego. Koniecznie zapoznajcie się z jej szczegółami.

Sportowe wyzwania w Betfan

Nie samą piłką nożną żyje typer. Warto poza futbolem spojrzeć również na najbliższe wydarzenia i turnieje w innych dyscyplinach, jak choćby tenisie ziemnym. Trwają właśnie rozgrywki w Rzymie, gdzie zgromadzili się najlepsi tenisiści i tenisistki z całego świata. 8 i 9 maja rozegrane zostaną kwalifikacje, w których między innymi zobaczymy Magdalenę Fręch. Polka zmierzy się Poliną Kudiermietową. Jest ona w oczach polskich bukmacherów faworytką tego pojedynku. My również trzymamy za nią kciuki i nie wyobrażamy sobie, żeby Fręch miała nie awansować do ATP w Rzymie.

Z rozgrywek w Rzymie wycofał się Rafael Nadal, który wciąż zmaga się z kontuzją. Będzie za to Huber Hurkacz. Podobnie jak w ostatnich zawodach, tak teraz turniej we Włoszech będzie mocno obsadzony. Obok Hurkacza na liście startowej znaleźli się między innymi - lider rankingu ATP Novak Djoković, Carlos Alcaraz, Stefanos Tsitsipas czy Casper Ruud. Tenis jest popularny wśród użytkowników naszej strony internetowej. W zakładce Typy Dnia znajdziecie wiele propozycji od członków naszej społeczności.

Regulamin

Zasady promocji Betfan

Najnowsza oferta promocyjna od Betfan obowiązuje tylko do 14 maja. Opiera się na wykonywaniu kolejnych wyzwań. Po odblokowaniu pierwszego automatycznie będziemy mogli zająć się drugim. Stawka kuponu i inne warunki zadań będą widoczne na specjalnych kartach wyzwań. Pierwsze z nich dotyczy tym razem oferty na tenis ziemny. Po spełnieniu 4. kroku otrzymamy 60 zł freebetu, a po spełnieniu kroku 7. 90 zł freebetu. Oznacza to, że łącznie możemy uzyskać bonus w wysokości aż 150 zł. Termin ważności freebetu wynosi 48 godzin i jest liczony od momentu przyznania. Zanim jednak skorzystacie z promocji, musicie posiadać konto na Betfan. Najlepiej założyć je z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego Betfan. W ten sposób uzyskacie dostęp do atrakcyjnego bonusu powitalnego.

Warunki promocji Betfan