Zbliża się ten czas, gdzie z piłki ligowej powoli przenosimy się na reprezentacyjną. W najbliższych tygodniach czekają nas ostatnie kolejki w topowych ligach Europy. W niektórych emocje będą trwać do ostatniego gwizdka arbitra. Swoimi przemyśleniami dotyczącymi meczów w najlepszych europejskich ligach i nie tylko warto dzielić się w sekcji typy na dziś. Bukmacher Fortuna ma do zaoferowania ciekawą promocję. Dzięki niej możemy zgarnąć bonus 100 pln w punktach FKP. Jak skorzystać z bonusu?

Snajper na kupony z Betbuilderem - bonus 100 pln

Jutro czeka nas wiele ciekawych starć. Real Madryt zmierzy się na wyjeździe z Sevillą, a Strasbourg zagra z Paris Saint-Germain. W równoległym meczu Rennes powalczy z Monaco. Emocji na pewno nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na wspomnianej promocji. Bukmacher Fortuna oferuje bonus w punktach za kupon złożony z Betbuildera. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniu 26.05.2023, w godzinach 17:00-17:30 należy dokonać depozytu dowolnej kwoty z kodem „SNAJPER”. W ciągu godziny od depozytu należy postawić kupon za minimalną stawkę 2 pln. Kupon powinien składać się wyłącznie z zakładów złożonych za pomocą Betbuildera. Minimalny kurs łączny kuponu to 10.00. Dotyczy jedynie oferty prematch. Kupon może być zawarty w formule SOLO lub AKO. Jeśli zakład okaże się wygrany, gracz otrzyma równowartość 100 pln w punktach FKP. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 48h od zawarcia zakładu.