Kolejny weekend i kolejny raz przed nami rozgrywki piłkarskie na najwyższym poziomie. Zagrają praktycznie wszystkie topowe ligi europejskie, a więc Premier League, Bundesliga, La Liga, Seria A, a także Ligue 1. Nas jednak najbardziej interesuje piątkowa oferta. Ciekawie zapowiadają się starcia w 1. Lidze w Polsce. ŁKS Łódź zmierzy się bowiem z Wisłą Kraków, a obie drużyny walczą o bezpośredni awans. Swoimi przemyśleniami dotyczącymi meczów w polskich ligach i nie tylko warto dzielić się w sekcji typy na dziś. Bukmacher Fortuna ma do zaoferowania ciekawą promocję. Jak skorzystać z bonusu?

Snajper na betbuilder - bonus 100 pln

W Niemczech zobaczymy dwa ciekawie zapowiadające się starcia - w piątkowy wieczór Schalke powalczy z Mainz na wyjeździe. W równoległym meczu Bayer Leverkusen podejmie FC Koeln. Emocji na pewno nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na wspomnianej promocji. Bukmacher Fortuna oferuje bonus w punktach za kupon złożony z Betbuildera. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniu 05.05.2023, w godzinach 17:00-17:30 należy dokonać depozytu dowolnej kwoty z kodem „SNAJPER”. W ciągu godziny od depozytu należy postawić kupon za minimalną stawkę 2 pln. Kupon powinien składać się wyłącznie z zakładów złożonych za pomocą Betbuildera. Minimalny kurs łączny kuponu to 10.00. Dotyczy jedynie oferty prematch. Kupon może być zawarty w formule SOLO lub AKO. Jeśli zakład okaże się wygrany, gracz otrzyma równowartość 100 pln w punktach FKP. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 48h od zawarcia zakładu.