Przyszedł czas na jedno z najbardziej wyczekiwanych starć na gali Gromda 15. W tym przypadku chodzi oczywiście o pojedynek, w którym do walki stanęli Capo i Słomka. Kto został zwycięzcą tego mocnego pojedynku?

Słomka pokonuje Capo przez poddanie narożnika! - Gromda 15

Już od samego początku walki mogliśmy zauważyć, że to Słomka był aktywniejszy od swojego rywala. Wiele dał mu tutaj lepszy zasięg, jednak Capo wcale się nie poddawał. Mężczyzna już od pierwszych chwil polował na ciosy podbródkowe, które mogłyby zapewnić mu zwycięstwo. Mocniejsze uderzenie Słomki sprawiło, że Capo był liczony.

W tym starciu jako jednym z nielicznych podczas tej gali mieliśmy okazję zobaczyć drugą rundę. Od razu mogliśmy zauważyć, że panowie są naprawdę zmęczeni. Określenie krwawa bitka to najlepsza nazwa na ten etap pojedynku. To Słomka mimo wszystko wydawał się lepszy, a Capo wyszedł z tej rundy naprawdę mocno obity.

Podczas tej walki mogliśmy zobaczyć pierwszą trzecią rundę tego wydarzenia. W jej przypadku jednak zmęczenie dawało o sobie znać, natomiast panowie dalej stawiali na ciekawe wymiany ciosów. Capo otrzymał swój moment, zadając rywalowi nawałnicę ciosów. Postanowił on iść za ciosem i masakrować rywala, jednak przez chwilę nieuwagi upadł po ciosie rywala.

W czwartej rundzie mieliśmy okazję poznać zwycięzcę tego starcia. Panowie byli widocznie wykończeni, a narożnik Capo postanowił poddać swojego zawodnika. W rezultacie pojedynek wygrał Słomka!

Sprawdźcie wyniki na żywo Gromda 15 już teraz!