Dzisiejszą galę Clout MMA 2 otworzył pojedynek Super Mario vs Skrzypas. Jest to jedna z dwóch darmowych walk, dostępnych na kanale YouTube federacji. Mimo tego, że początkowe walki zazwyczaj są mało ciekawe, ta zdecydowanie zaskoczyła widzów.

Super Mario poddaje się w walce ze Skrzypasem

Skrzypas śmiało zaczął pojedynek, jednak nie musiał długo czekać na odpowiedź Super Mario - on również ruszył z ciosami. Skrzypek próbował zejść do nóg i obalić, jednak rywal zastosował dobrą defensywę. Jednak chwilę później walka przeniosła się w parter, a Skrzypas wszedł w dosiad, zadając masę ciosów stronę Super Mario. Runda zakończyła się na efektownym klinczu.

Druga odsłona nie trwała zbyt długo. Skrzypas po starcie natychmiastowo przechwycił głowę Super Mario i wpiął duszenie. Rywal nie wytrzymał i był zmuszony się poddać! Jeśli chcecie obstawić pozostałe walki z gali Clout MMA 2, warto wykorzystać Fortuna kod promocyjny, ponieważ gwarantuje on aż do 635 PLN na początek.

Mariusz odklepał, co oznacza że Skrzypas wygrał z Super Mario przez poddanie, była to 31 sekunda drugiej rundy! Walki kończą się w mgnieniu oka, więc warto śledzić relację i wyniki na żywo Clout MMA 2, aby nic nie przegapić!