Po starciu Bandury z Szeligą, odbył się main event gali FAME MMA REBORN! Była to najbardziej nietypowa walka wieczoru w historii federacji - odbyła się ona na zasadach 2 vs 2.

Wojtek Gola pokonuje Olejnika w main evencie

Na samym początku walki Olejnik wleciał w Golę, natomiast Wardęga musiał walczyć z Sebastianem. Po 5 sekundach Fabijański upadł i zgłosił kontuzję kolana. Na powtórkach było jednak widać, że Wardęga zadał ciosy w parterze po tym, jak przeciwnik się przewrócił. Warto podkreślić, że walka była w boksie! Był to faul Wardęgi.

Ostatecznie Sebastian zrezygnował z walki, a Sylwester został zdyskwalifikowany. W oktagonie został Wojtek Gola z Olejnikiem. Po wznowieniu Tomek rzucił się na rywala, zadając mu niecelne ciosy. Natomiast Wojtek bawił się z nim, trzymał ręce za plecami - widać było różnicę w doświadczeniu. Olejnik jednak wciąż napierał, więc Gola skontrował. Nagle narożnik Olejnika rzucił ręcznik - zawodnik się poddał!

Po dużych i niespodziewanych zmianach w main evencie, Team Gola i Wardęga pokonali Team Olejnik i Fabijański. Wojciech Gola pokonał Tomasza Olejnika przez poddanie narożnika, runda I (01:08)