Finały europejskich pucharów rozpoczniemy od starcia Sevilli z AS Romą w Lidze Europy. Obu zespołom bukmacherzy dają niemal takie same szanse na triumf. Spotkanie zapowiada się na niezwykle wyrównane, a jego atrakcyjność podbija dodatkowo najnowsza oferta promocyjna od LVBet. Bukmacher zapewnia nam zwrot stawki, jeśli finał Ligi Europy zakończy się remisem.

Sevilla - AS Roma: zwrot stawki za dogrywkę

Czterokrotnie do tej pory Sevilla mierzyła się z AS Romą. Przegrała tylko raz w spotkaniu towarzyskim. Obe drużyny dysponują obecnie podobnym potencjałem kadrowym, a przed środowym spotkaniem trudno wskazać faworyta. Najlepsi bukmacherzy oferują podobne kursy na obie drużyny. Typ na Sevillę to około 2.85, podczas gdy wygrana Romy wyceniana jest na 2.90. Obie drużyny nie były ostatnio w najwyższej dyspozycji, dlatego możemy spodziewać się wyrównanego starcia.

Zarówno Sevilla jak i AS Roma przystąpią do finału mocno osłabione kadrowo. Po stronie Sevilli wątpliwy jest występ Fernando, który zmagał się ostatnio z problemami zdrowotnymi. Nie zagrają też nie zgłoszeni do rozgrywek Pape Gueye i Jesus Corona. Jeszcze większy problem ma jednak Jose Mourinho. Kontuzjowani są Rick Karsdorp i Marash Kumbulla, a oprócz nich z urazami zmagało się kilku innych graczy. Paulo Dybala, Nemanja Matic, Rui Patricio, Lorenzo Pellegrini i Leonardo Spinazzola nie zagrali w ostatnim meczu ligowym. Występ całej piątki stoi pod znakiem zapytania.

Regulamin

Zasady promocji LVBet

Bukmacher LVBet na okazję finału Ligi Europy ma dla nas promocję. Żeby wziąć w niej udział, należy postawić przedmeczowy zakład pojedynczy lub kombinacyjny zawierający selekcję na finał Ligi Europy Sevilla vs AS Roma o stawce minimalnej 50 PLN (brutto) i kursie 1.50. Jeśli mecz zakończy się dogrywką, bukmacher zwróci nam kwotę stawki do 50 PLN w formie bonusu. Podlega on warunkowi trzykrotnego obrotu po kursie min. 1.75. Jeśli nie macie konta na LVBet, warto podczas zakładania go skorzystać z naszego kodu promocyjnego. Wówczas otrzymacie dostęp do bonusu powitalnego LVBet.

Warunki promocji LVBet