Typy na walkę Ryba vs Koro na FAME MMA 12, czyli jak wyglądają kursy i zakłady bukmacherskie na pojedynek jednych z najpopularniejszych polskich freestyle'owców w pojedynku na zasadach MMA?

Zakłady bukmacherskie Ryba vs Koro na FAME MMA 12

Zakłady bukmacherskie na walkę Ryba vs Koro można znaleźć w zakładce Sztuki Walki → FAME MMA w firmie Betclic, która jest oficjalnym sponsorem największej federacji typu freak fight w Polsce. Kursy na pojedynek pojawiły się błyskawicznie – zaraz po tym, jak ogłoszono ten pojedynek, który był pierwszym oficjalnie potwierdzonym starciem na FAME MMA 12. Pierwotnie miało do niego dojść na wcześniejszej gali, jednak walka została przeniesiona na kilka miesięcy do przodu.

Galę FAME MMA 12 możesz obstawiać u bukmachera BETCLIC, zakładając konto z kodem promocyjnym TYPERVIP.

 

 

Kursy Ryba vs Koro na FAME MMA 12

Kursy na walkę Ryba vs Koro od początku miały faworyta w osobie pierwszego z zawodników. Ryba jest znacznie bardziej doświadczonym zawodnikiem, jeśli chodzi o występy w FAME MMA. Dość powiedzieć, że Koro na FAME MMA 12 zadebiutuje w klatce w pojedynku na zasadach MMA. Ma jednak spore doświadczenie w capoeirze, więc na pewno pozwoliło mu to szybciej przyswoić podstawy MMA, niż gdyby to miało miejsce w przypadku wejścia na salę z ulicy, bez wcześniejszego kontaktu z tego typu aktywnościami.

Typy na Ryba vs Koro na FAME MMA 12

Kto więc wygra starcie mistrzów WBW? Naszym zdaniem wybieranie konkretnego zawodnika w tym przypadku nie ma sensu, gdyż nie wiadomo, czego spodziewać się po Koro. Wszystkie dotychczasowe walki Ryby kończyły się decyzjami sędziów i naszym zdaniem podobnie będzie tym razem. Koro, mający doświadczenie w sporcie, nie powinien odstawać kondycyjnie od swojego rywala, więc nie powinno dojść do sytuacji, w której debiutant padnie bez ciosu w drugiej rundzie, gdyż zabraknie mu sił. Według nas walka zakończy się na punkty i taki typ też proponujemy.

Zobacz także - karta walk gali FAME MMA 12.

Nasz typ – walka Ryba vs Koro zakończy się na punkty, kurs 1.50