Już w najbliższy weekend Łukasz Różański stanie przed szansą zdobycia mistrzostwa świata w kategorii bridgerweirght. Jego rywalem będzie niepokonany Alen Babić. Który z zawodników ma zatem większe szanse na wygraną w tym starciu?

Różański vs Babić - zakłady bukmacherskie - Knockout Boxing Night

Zakłady bukmacherskie na walkę Różański vs Babić dostępne są wyłącznie w firmie STS (odbierz kod promocyjny STS), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki gali Knockout Boxing Night 27.

Zakłady na walkę Różański vs Babić znajdziemy na oficjalnej stronie STS lub w aplikacji mobilnej w zakładce Boks -> Polska -> Knockout Boxing Night.

Kursy na Różański vs Babić

Kursy na Różański vs Babić, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy przewidują, że pojedynek ten będzie niezwykle wyrównany, jednak większe szanse na zwycięstwo ma Alen Babić. Kurs na wygraną Chorwata wynosi 1,80, natomiast triumf Łukasza Różańskiego został oszacowany na 2,00.

Poniżej przedstawiamy inne interesujące kursy na walkę Różański vs Babić:

Różański wygra przez KO6,50
Babić wygra przez KO4,25
Różański wygra na punkty10,00
Babić wygra na punkty12,00
Walka potrwa pełen dystans5,75
Liczba rund powyżej 4,51,85
Obaj zawodnicy będą liczeni3,00
Którykolwiek zawodnik będzie liczony w 1. rundzie5,75

Typy na Różański vs Babić - Knockout Boxing Night

Typy na Różański vs Babić, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Walka ta dla obu zawodników będzie najważniejsza i w karierze. Stawką będzie bowiem mistrzostwa świata WBC w wadze bridgerweight.

Łukasz Różański legitymuje się rekordem 14-0. Z 14 wygranych walk 13 wygrał przed czasem. Najcenniejszymi zwycięstwami Polaka były bez wątpienia triumfy nad Izu Ugonohem oraz Arturem Szpilką. Alen Babić również jest niepokonany i może pochwalić się bilansem 11-0. Wśród wygranych Chorwata należy wyróżnić walki z Erikiem Moliną oraz ostatnią dotychczasową wiktorię z Adamem Balskim.

O wyniku tej walki może zadecydować jeden cios. Obaj zawodnicy preferują agresywny styl, przy którym często się odsłaniają. Znając jednak stawkę tego starcia wątpliwe, że obaj pójdą na całość od pierwszych sekund. Nasz typ na tę walkę to powyżej 5,5 rundy. Babić swoją ostatnią walkę stoczył na pełnym dystansie, natomiast Różański po dwóch latach przerwy od startów może potrzebować kilku rund, aby pewnie poczuć się w ringu. Kurs na takie zdarzenie w STS wynosi 2,00.

Typy na Różański vs Babić - gdzie obstawiać

Gdzie obstawiać walkę Różański vs Babić? Kursy na jedną z największych gal boksu zawodowego w Polsce w ostatnich latach na wyłączność posiada bukmacher STS (odbierz kod promocyjny STS). Oznacza to, że walki które odbędą się na gali Knockout Boxing Night 27 możemy typować wyłącznie w STS.