Royal Division to kolejna organizacja typu freak fight na polskim rynku sportów walki. Kto stoi za Royal Division?

Co to jest Royal Division?

Gdy wydaje się, że na naszym rynku typu freak fight jest już za dużo organizacji oferujących pojedynki celebrytów czy influencerów, kolejna federacja rozpoczyna swoją działalność. Czym jest Royal Division? Niczym innym, jak organizacją walk typu freak fight, zreszającą w swoich szeregach zarówno kontrowersyjnych twórców internetowych, jak i ludzi znanej z innej działalności w szeroko pojętej sieci.

Royal Division włodarze

Kto stoi za Royal Division? Włodarz Royal Division został oficjalnie ogłoszony pod koniec marca 2022 roku. Jak się okazało, jest nim popularny aktor Antoni Królikowski. Tego typu informacja z pewnością zaskoczyła wielu obserwatorów, gdyż ludzie z tej branży nie wchodzili jeszcze w świat freak fightów od strony biznesowej czy w roli organizatora wydarzenia.

Przygoda Królikowskiego w roli "medialnego włodarza Royal Division" nie trwała jednak zbyt długo. W związku z kontrowersjami, jakie miały miejsce wokół federacji po tym, jak postanowiono zestawić w walce wieczoru pierwszej gali sobowtórów prezydentów Rosji i Ukrainy, Królikowski wycofał się z działań w Royal Division.

Kilka dni nowym włodarzem Royal Division został... Tomek Olejnik. Faktycznym włodarzem federacji jest natomiast Bartosz Anaszewski.

Royal Division zawodnicy

Zawodnicy Royal Division, czyli kto walczy w tej organizacji? Federacja Royal Division ogłoszenia nowych twarzy rozpoczęła od Olejnika, znanego ze współpracy z Kamerzystą i Kruszwilem oraz niezbyt udanych występów w klatce FAME MMA. Kolejni zawodnicy Royal Division to między innymi Kornel Typa czy kontrowersyjny youtuber Bagieta.

Royal Division historia

Historia Royal Division rozpoczęła się w marcu 2022 roku. Wówczas na oficjalnych profilach w social mediach federacji zaczęły pojawiać się pierwsze wpisy, zapowiadające premierowy event Royal Division. Jak długa będzie historia Royal Division i czy organizacja utrzyma się na rynku pełnym kolejnych federacji? O tym przekonamy się w przyszłości!

Zobacz także - karta walk pierwszej gali Royal Division

Royal Division zasady

Zasady Royal Division, czyli jak wyglądają reguły walk w tej federacji? Więcej na ten temat będziemy wiedzieli po pierwszej gali Royal Division. Wszystko wskazuje na to, że zasady będą takie, jak w innych federacjach typu freak fight - trzyminutowe rundy, dłuższe rundy i zakaz kilku niebezpiecznych dla zawodników technik, na czele z używaniem łokci podczas pojedynków.

Royal Division Instagram

Profil Royal Division na Instagramie można znaleźć pod nazwą royaldivision_official. Właśnie za pośrednictwem instagramowego konta federacja ogłasza informacje na temat kolejnych gal czy zakontraktowanie nowych zawodników.


Co to jest Royal Division?
Royal Division to polska organizacja z walkami typu freak fight.
Na jakich zasadach walczą w Royal Division?
W Rolay Division zawodnicy walczą na zasadach MMA.