Gala Royal Division, czyli czas na pierwsze wydarzenie organizowane przez tę federację. Co już wiadomo o pierwszej gali Royal Division?

Data gali30.04.2022
Miejsce galiOpole (?)
Transmisja galiPPV
Gwiazdy gali?

Kiedy Royal Division?

To, kiedy odbędzie się pierwsza gala Royal Division, zostało ogłoszone wraz ze startem nowej organizacji na polskim rynku. Jak się okazało, termin Royal Division to 30.04.2022 roku.

Gdzie Royal Division?

Również to, gdzie pierwsza gala Royal Division się odbędzie, zostało od razu zakomunikowane wszystkim kibicom. Lokalizacją pierwszej gali Royal Division miało być Opole, a dokładniej tamtejsza Stegu Arena.

Zobacz także - zawodnicy, historia, włodarze, zasady Royal Division

Jak się jednak okazało, w związku z kontrowersjami wokół pierwszej gali federacji, prezydent Opola zakomunikował, że nie ma jego zgody na organizację tego typu wydarzenia w jego mieście.

Royal Division PPV

Transmisja Royal Division oczywiście odbędzie się w systemie PPV. Jak na razie nie ma jednak informacji na temat tego, ile będzie kosztować dostęp do legalnej transmisji pierwszej gali Royal Division.

Royal Division bilety

"Bilety wkrótce" - taki komunikat widnieje na oficjalnym profilu federacji na Instagramie. Więc czekamy na informacje na ten temat!

Royal Division konferencja

Konferencja Royal Division z pewnością była doskonałą szansą dla federacji, żeby przebić się z nazwą organizacji do szerszego grona odbiorców. Z racji tego, że organizacji typu freak fight na naszym rynku jest ogromna liczba, konferencja Royal Division powinna być efektowna i pełna dymów, żeby ludzie usłyszeli o istnieniu nowej federacji i debiutanckiej gali Royal Division.

Royal Division ważenie

Ważenie Royal Division odbędzie się dzień przed galą, czyli 29. dnia kwietnia 2022 roku. Wówczas przekonamy się, czy zawodnicy zmieścili się w limitach kategorii wagowych oraz czy któryś z nich przygotował coś specjalnego na ceremonię ważenia.

Kto na Royal Division?

O tym, kto zawalczy na pierwszej gali Royal Division, federacja informowała stopniowo. Pierwszym z nabytków Royal Division okazał się Tomek Olejnik, w przeszłości bez sukcesów walczący w FAME MMA. Jak się okazało, jego rywalem w trzecim występie w MMA miał być debiutujący Kornel Typa.

Walki Royal Division

Walki Royal Division to także pojedynki kobiet. Pierwszą zawodniczką w historii Royal Division, której angaż został ogłoszony przez federacje, była Milena Jaworska, znana w sieci jako Sztosiara.

Walka Royal Division, która "pobiła" rekordy popularności, to starcie wieczoru. Zmierzyć się w nim mieli aktorzy - sobowtór... Władimira Putina, prezydenta Rosji oraz sobowtór prezydenta Ukrainy, Wołodymyra Zełenskiego. Pomysł wzbudził ogromne kontrowersje i spotkał się z ogromną krytyką zarówno wśród przedstawicieli sportów walki, jak i ogólnie sportu oraz szeroko pojętego internetu.

Po kilku dniach włodarze wycofali się z pomysłu i zrezygnowali z tego zestawienia. Z organizacji wycofał się również Antoni Królikowski.

Zawodnicy Royal Division

Zawodnicy Royal Division są więc stopniowo ogłaszani przez federację. Jak się jednak okazało, pierwotne walki, które ogłoszono, zostały anulowane. Wygląda na to, że zawodnicy Royal Division nie chcieli być kojarzeni z tą federacją. Przy okazji drugiego rozdania premierowo ogłoszono pojedynek... siedmiu zawodników w formule każdy na każdego.

Bukmacher Royal Division

Jaki bukmacher wystawi kursy na pierwszą galę Royal Division? Jak na razie nie ma na ten temat informacji.

Karta walk Royal Division

Karta walka Royal Division zawiera niewiele nazwisk. Im bliżej gali, tym organizatorzy z pewnością postarają się, żeby karta walk pierwszej gali Royal Division była bogatsza w coraz ciekawsze nazwiska i twórców internetowych.

Tommy vs Garda vs Pablogman vs Masza vs Maciejczyk vs Rostek vs Macuxoxo*

* formuła walki każdy vs każdy


Jaki jest termin Royal Division?
Pierwsza gala Royal Division odbędzie się 30 kwietnia 2022 roku.
Kto zawalczy na Royal Division?
Na pierwszej gali Royal Division zawalczą między innymi Bagieta czy Olejnik.