Robert Karaś się nie zatrzymuje i po raz kolejny sięga po niemożliwe. Już niebawem zobaczymy go pokonującego 10-krotnego Ironmana. Choć walkę w federacji Fame MMA ma już za sobą, to nie koniec współpracy między nimi. Okazuje się, że postanowili oni zostać głównym sponsorem sportowca w trakcie zdobywania Pucharu Świata w Ultra Triathlonie.

Robert Karaś w 10-krotnym Ironmanie - Fame MMA głównym sponsorem

Jak można było się domyślić, Robert Karaś powraca do walki o Puchar Świata w Ultra Triathlonie! Na swoim profilu instagramowym postanowił pochwalić się taką informacją. Nie jest to jednak jedyna wieść, jaka obiegła jego obserwatorów. Jak wiadomo, mężczyzna nawiązał jakiś czas temu współpracę z Fame MMA i wystąpił na jednej z gal prowadzonych przez federację.

Fani oczywiście oczekiwali kolejnych walk po udanym debiucie, jednak okazało się, że ta kolaboracja może nas zaskoczyć. Na profilu instagramowym Fame MMA mogliśmy zobaczyć relację, w której Karaś przyznaje, że zamierza powalczyć o zwycięstwo i zrobi to w barwach wspominanej federacji. Okazuje się bowiem, że będzie ona głównym sponsorem jego walki o zwycięstwo, o czym mówią treści zamieszczone na jej social mediach.

Możemy się więc dowiedzieć, jak wielki jest wspominany dystans oraz kiedy rozpoczyna się jego start. Federacja podkreśla, że będzie z Karasiem od startu aż po samą metę. Co więcej, Fame MMA gwarantuje relacjonowanie przemierzanej trasy na swoich profilach społecznościowych. W komentarzach wszyscy kibicują Polakowi, licząc, że uda mu się pobić rekord świata.