Niemal każdy zawodnik chciałby reprezentować barwy Realu Madryt. Mało kto jest w stanie odmówić drużynie Królewskich. Dogadywanie nowych umów z piłkarzami jest zatem dla prezesa Realu - Florentino Pereza nie jest niczym trudnym. Według Fabrizio Romano, nowa umowa pomiędzy jednym z wiodących zawodników reprezentacji Niemiec, a Królewskimi jest pewna.

Pomocnik reprezentacji Niemiec dogadany z Realem

Real Madryt stara się kompletować swoją kadrę tylko z najlepszych zawodników. Pozwala im to na zachowanie odpowiedniej jakości, dzięki której mogą co roku grać o najwyższe cele na wielu frontach. Nic dziwnego zatem, że Florentino Perez zdecydował się na przedłużenie umowy z Toni Kroosem. Niemiec jest już związany z Realem Madryt od 2014 roku.

Pewnym jest, że 34-letni zawodnik podpisze nową umowę, dzięki której pozostanie na Santiago Bernabeu. Real ma jednak prostą zasadę, w przypadku starszych zawodników - przedłużenie umowy następuje jedynie na jeden sezon. Oznacza to, że Toni Kroos zwiąże się z Królewskimi kontraktem do końca sezonu 2024/25. Forma pomocnika cały czas jest najwyższym poziomie, a więc można spodziewać się, że na jednym przedłużeniu umowy się nie skończy.