Środowisko sportów walki w naszym kraju w roku 2021 zyska kolejne gale, na których walczyć będą popularni celebryci oraz artyści. Na czerwiec zaplanowana jest pierwsza charytatywna gala MMA Collins Charity Fight Night, na której zawalczą m.in. bracia Collins, Kazimierz Marcinkiewicza oraz Joanna Jędrzejczyk. Dużym zainteresowaniem cieszy się również pojedynek, w którym Liber, dawny członek zespołu Ascetoholix, zmierzy się z Michałem Paszczykiem.

Liber vs Romek Rybak – co wiemy o uczestnikach walki?

Zacznijmy od przedstawienia obu zawodników: Kim jest Liber? Marcin Piotrowski jest doskonale znany miłośnikom polskiego rapu. W latach 1999-2011 był członkiem zespołu Ascetoholix, z którym wydał wiele kultowych utworów, które do dnia dzisiejszego cieszą się sporą popularnością. Artysta obecnie rozwija się solowo, a od 2014 roku pozostaje w związku małżeńskim z Sylwią Grzeszczak.

Liber na Collins Charity Fight Night zmierzy się przeciwko Romkowi Rybakowi. Jest to kreacja, którą stworzył Michał Paszczyk, artysta wchodzący w skład kabaretu Paranienormalni. Romek Rybak to postać ciesząca się dużą popularnością na polskim Youtubie. Skoro wiemy już, kim jest Liber i Romek Robak, przyjrzymy się szansom obu panów w nadchodzącym pojedynku.

Analiza i typy na walkę Libera

typy walka libera

 

Marcin „Liber” Piotrowski zgodził się wystąpić na charytatywnej gali organizowanej przez fundację założoną przez braci Collins. Warto zatem mieć na uwadze, że wszystkie pojedynki będą mieć charakter czysto pokazowy i będą przebiegały w przyjaznej atmosferze. Walka Liber odbędzie się w formule MMA, w której obaj panowie nigdy wcześniej nie walczyli. W związku z tym, nie możemy umieszczać tej walki w kategorii czysto sportowej.

Liber na Collins Charity Fight Night będzie miał okazję powalczyć z kabareciarzem, Michałem Paszczykiem, który wyjdzie do oktagonu przyjmując stworzoną przez siebie kreację Romka Rybaka. To dodatkowo pokazuje, że Liber MMA to walka nastawiona na rozrywkę i dobrą zabawę. W tym miejscu warto zaznaczyć, że Pan Rybak i Liber zarobki zostaną przekazane na cele charytatywne. Wynik tej walki schodzi zatem na drugi plan.

 

 

Kiedy odbędzie się walka Libera?

walka libera kiedy

Gala Collins Charity Fight Night, na której odbędzie się walka Liber, została zaplanowana na 2 czerwca w Hotelu Marriott. Po za Liberem i Panem Rybakiem, na gali pojawi się więcej znanych nazwisk: bracia Rafał i Greg Collins, Kazimierz Marcinkiewicz, Joanna Jędrzejczyk czy Matt Meknife z Fit Lovers. Walkę Liber MMA będzie można oglądać za pośrednictwem streamu online po zakupieniu dostępu w ramach usługi PPV. Warto zaznaczyć, że Liber zarobki zostaną przeznaczone na cele charytatywne, podobnie jak honorarium innych osób, które pojawią się na wydarzeniu organizowanym przez braci Collins.


Kim jest Liber?
Liber nazywa się Marcin Piotrowski i jest raperem.
Z kim zawalczy Liber na gali Collins Charity Fight Night?
Na gali Collins Charity Fight Night Liber zawalczy z kabareciarzem - Michałem Paszczykiem.