Collins Charity Fight Night, czyli pierwsza gala braci Collins, to charytatywna gala sportów walki organizowana przez Grzegorza i Rafała Collins. Kiedy gala braci Collins? Gdzie oglądać Collins Charity Fight Night? Collins Charity Fight Night karta walk – jacy zawodnicy na Collins Charity Fight Night zaprezentują swoje umiejętności? Jakie walki na Collins Charity Fight Night zobaczymy? Sporo pytań, ale co to dla nas – odpowiadamy!

Pierwsza gala braci Collins

Collins Charity Fight Night to pierwsza gala braci Collins, a dokładnie ich Fundacji Braci Collins. Bracia od dawna znani są z działalności charytatywnej - przede wszystkim wspierają dzieci i rodziny w trudnej sytuacji materialnej. W 2020 roku Fundacja Braci Collins przekazała potrzebującym ponad bagatela 600 tysięcy złotych.

I właśnie pierwsza gala braci Collins również powstała po to, żeby pomagać potrzebującym. Jak czytamy w oficjalnej zapowiedzi gali, całkowity dochód z organizacji gali zostanie przeznaczony na działania statutowe Fundacji Braci Collins.

Kiedy gala braci Collins? Collins Charity Fight Night termin

Collins Charity Fight Night kiedy

Kiedy gala braci Collins? To pytanie z pewnością od razu nasunęło się wszystkim na myśl, gdy tylko po raz pierwszy w mediach pojawiły się informacje o tym, że taki projekt jest w planach. Termin Collins Charity Fight Night został ogłoszony od razu przy okazji informacji o gali. Pierwsza gala braci Collins zostanie zorganizowana drugiego dnia czerwca 2021 roku.

Gdzie oglądać Collins Charity Fight Night?

O ile to, kiedy gala braci Collins zostanie zorganizowana, nie pozostawia wątpliwości, tak już to, gdzie oglądać Collins Charity Fight Nigh jest sporą niewiadomą. Na pewno znamy odpowiedź na pytanie, gdzie oglądać Collins Charity Fight Night, jeśli chodzi o lokalizację gali. Wydarzenie zostanie zorganizowane w barze Champions w warszawskim hotelu Marriott. Na galę można kupić bilety, jednak ich liczba, w związku z pandemią koronawirusa, jest limitowana. Ceny biletów zaczynają się od 400 złotych.

Jak na razie to, gdzie oglądać Collins Charity Fight Night, jeśli chodzi o transmisję czy PPV, pozostaje niewiadomą. Z pewnością organizatorzy gali poinformują o tym w terminie nieco bliższym wydarzeniu.

 

 

Zawodnicy na Collins Charity Fight Night

Zawodnicy na Collins Charity Fight Night będą... ciekawi. Bracia Collins do występu na swojej pierwszej gali zaprosili między innymi gwiazdy MMA, jak Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC i Marcin Wrzosek, były mistrz KSW. Ostatecznie "Polish Zombie" musiał się wycofać ze względu na kontuzję, ale zawalczą też oni sami - Greg Collins zmierzy się w rewanżowym starciu z byłym piłkarzem reprezentacji Polski, Piotrem Świerczewskim. Panowie mieli okazję już ze sobą rywalizować podczas gali FFF i górą wówczas był "Świr".

Z kolei rywalem Rafała Collinsa będzie... Kazimierz Marcinkiewicz, były premier i znany polityk. Panowie zmierzą się w trzyrundowej walce na zasadach bokserskich. Pozostali zawodnicy na Collins Charity Fight Night to między innymi popularny piosenkarz Liber, Mateusz Janusz z kanału Fit Lovers czy Michał Paszczyk, artysta kabaretowy związany z grupą Paranienormalni.

Jakie walki na Collins Charity Fight Night?

walki Collins Charity Fight Night

Jakie walki na Collins Charity Fight Night zobaczymy? Z pewnością ciekawe i zaskakujące! Trzeba jednak pamiętać, że głównym celem imprezy jest pomoc potrzebującym, a nie aspekt sportowy. Jędrzejczyk czy Wrzosek, którego osatecznie nie zobaczymy na gali, nie walczyliby tak, jak mają to w zwyczaju podczas swoich pojedynków odpowiednio w UFC i KSW. To, jakie walki na Collins Charity Fight Night będą miały przebieg, w dużej mierze zależy od samych zawodników i tego, na jakich zasadach będą toczyły się ich pojedynki.

Tym niemniej to, jakie walki na Collins Charity Fight Night zobaczymy, nie będzie najważniejsze. Kluczowe będzie to, ile pieniędzy uda się zebrać przy okazji takiej imprezy i ilu potrzebującym uda się pomóc.

Collins Charity Fight Night karta walk

Karta walk Collins Charity Fight Night nie została jeszcze ogłoszona w pełni. W informacji o gali napisano, że można zgłosić się do pojedynku, jeśli ktoś chce rozpromować swoją firmę czy nazwisko. Oczywiście w przypadku, jeśli dany uczestnik zamierza pomóc potrzebującym, bo taki jest przecież cel pierwszej gali braci Collins.

Kazimierz Marcinkiewicz - Rafał Collins
Greg Collins - Piotr Świerczewski
Liber – Michał Paszczyk
Mateusz Janusz - TBA*
Joanna Jędrzejczyk – TBA*

* rywal jeszcze nie został ogłoszony

Jak widać, karta walk Collins Charity Fight Night to niezwykle ciekawe nazwiska i rozpoznawalne osoby, jednak również sporo niewiadomych. Nie poznaliśmy jeszcze między innymi rywala profesjonalnej zawodniczki MMA biorącej udział w tej gali, czyli Jędrzejczyk. Pojedynki będą miały charakter pokazowy, a nie oficjalny, gdyż kontrakty Jędrzejczyk z UFC jest tak skonstruowany, że z pewnością zabraniają jej toczenia pojedynków poza organizacją, z którą jest związana. Tym niemniej karta walk Collins Charity Fight Night już teraz prezentuje się niezwykle ciekawie i robi wrażenie!


Kiedy odbędzie się gala braci Collins?
Pierwsza gala braci Collins zostanie zorganizowana drugiego dnia czerwca 2021 roku.
Gdzie obejrzeć gale Collins Charity Fight Night?
Jak na razie to, gdzie oglądać Collins Charity Fight Night, jeśli chodzi o transmisję czy PPV, pozostaje niewiadomą. Z pewnością organizatorzy gali poinformują o tym w terminie nieco bliższym wydarzeniu.