Raków Częstochowa przeszedł pierwszą rundę eliminacji Ligi Mistrzów bez większych problemów. Mistrz Polski pokonał bowiem Florę Tallin w dwumeczu aż 4-0. W kolejnym etapie ekipę z Częstochowy czeka jednak znacznie trudniejsze wyzwanie. Podopieczni Dawida Szwargi zmierzą się z Qarabachem Agdam. Poznaj typy na mecz Raków Częstochowa - Qarabach Agdam!

Raków Częstochowa - Qarabach Agdam typy

Jakie są najlepsze typy na Raków Częstochowa - Qarabach Agdam? Na korzyść Rakowa bez wątpienia działa fakt, że rozgrywki Ekstraklasy już wystartowały. Zespół z Częstochowy jest przez to już w rytmie meczowym czego brakować może Qarabachowi. Liga azerska rusza bowiem dopiero 4 sierpnia.

Nasz typ na ten mecz to powyżej 2,5 bramki. Obie drużyny na początku sezonu imponują ofensywną grą. Raków, po wygranej w rewanżu z Florą 3-0, podtrzymał dobrą dyspozycję strzelecką, rozbijając Jagiellonię również 3-0. Qarabach natomiast w dwóch spotkaniach przeciwko Lincoln Red, w pierwszej rundzie eliminacji, zaliczył aż 6 trafień. Kurs na takie zdarzenie w LVBet wynosi aż 2.35. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego LVBet.

Raków Częstochowa - Qarabach Agdam kursy bukmacherskie

Jak wyglądają kursy bukmacherskie na Raków Częstochowa - Qarabach Agdam? Według bukmacherów minimalnym faworytem są gospodarze. Kurs na wygraną Rakowa Częstochowa wynosi 2.10. Kurs na remis to 3.20, natomiast triumf Qarabach Agdam został oszacowany na 3.25. Jeśli natomiast chodzi o awans to kurs na Raków to 1.88, a na Qarabach 1.82. To spotkanie, a także wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Promocje od bukmacherów

Gdzie znajdę promocje i bonusy na mecz Raków Częstochowa - Qarabach Agdam? Wielu bukmacherów regularnie oferuje graczom promocje na zdarzenia, które można znaleźć w ich ofercie. Przy okazji tego starcia wszelkie promocje najprawdopodobniej pojawią się w dniu meczu. Warto szukać ofert promocyjnych w takich zakładkach jak Hit Dnia czy Superoferta oraz w zakładce „Promocje” na stronie Zawód Typer.

Przewidywane składy

Jakie składy w meczu Raków Częstochowa - Qarabach Agdam? Obie drużyny powinny przystąpić do tego pojedynku w najmocniejszych zestawieniach. Żaden z kluczowych graczy zarówno w Rakowie, jak i w Qarabachu nie zmaga się bowiem z żadną kontuzją. Przewidywane składy mogą zatem wyglądać w następujący sposób:

  • Raków Częstochowa: Kovacevic - Svarnas, Arsenić, Racovitan - Tudor, Berggren, Kittel, Silva - Yeboah, Nowak - Zwoliński
  • Qarabach Agdam: Mahammadaliyev - Vesovic, Mustafazada, Huseyno, Cafarquliyev - Romao, Jankovic - Leandro Andrade, Benzia, Zoubir - Xhixha

Wyniki ostatnich meczów

Raków Częstochowa i Qarabach Agdam zagrały w swojej historii tylko jedno spotkanie. Pojedynek ten odbył się w styczniu tego roku. W meczu towarzyskim lepszy okazał się zespół z Polski, który zwyciężył 3-0.

Raków Częstochowa - Qarabach Agdam mecz w Lidze Mistrzów

Raków Częstochowa w pierwszej rundzie eliminacji stanął na wysokości zadania. Podopieczni Dawida Szwargi w dwumeczu rozbili Florę Tallin 4-0. W pierwszym meczu gra Rakowa nie wyglądała jednak najlepiej. Rewanż nie pozostawił jedna wątpliwości, która drużyna jest lepsza.

Qarabach natomiast w pierwszym etapie eliminacji mierzył się z ekipą z Gibraltaru - Lincoln Red. Mistrz Azerbejdżanu dwukrotnie wygrał, w pierwszym meczu 2-1, a w rewanżu aż 4-0.

Transmisja

Mecz Raków Częstochowa - Qarabach Agdam został zaplanowany na 26 lipca na godzinę 20:15. Starcie to rozegra się na Stadionie Miejskim w Częstochowie. Transmisja odbędzie się w TVP Sport.


Gdzie można znaleźć typy na Raków Częstochowa - Qarabach Agdam?
Typy na Raków Częstochowa - Qarabach Agdam można znaleźć na naszej stronie w zakładce Typy Dnia.
Jaki jest kurs na wygraną Rakowa Częstochowa?
Kurs na wygraną Rakowa Częstochowa wynosi 2.10.