Sezon 2023/24 dla Rakowa Częstochowa na dobrą sprawę zaczyna się już we wtorek. Mistrz Polski o godzinie 20:00 zmierzy się w eliminacjach do Ligi Mistrzów z Florą Tallinn. Gdzie obejrzeć mecz Rakowa z Florą? Tego dowiecie się poniżej.

Raków Częstochowa - Flora Tallinn Gdzie oglądać?

We wtorek Raków Częstochowa rozpocznie swoją drogę ku Lidze Mistrzów. Mistrz Polski zagra w pierwszej rundzie eliminacji do prestiżowych rozgrywek, a jego rywalem będzie mistrz Estonii - Flora Tallinn. Bukmacherzy jako wyraźnego faworyta wskazują Medaliki. Sztab szkoleniowy zdaje sobie jednak na pewno sprawę, że żadnego rywala nie wolno zlekceważyć. Spotkanie Raków - Flora obejrzycie w polskiej telewizji, a dokładnie na TVP Sport. Dostępna będzie również transmisja w Internecie na stronie sport.tvp.pl.

Mistrz Polski będzie musiał poradzić sobie bez kontuzjowanego lidera. Ivi Lopez w jednym ze sparingów przedsezonowych doznał poważnej kontuzji, a nowy szkoleniowiec, Dawid Szwarga przyznał, że zastąpienie Hiszpana nie jest możliwe. Wyniki ostatnich meczów pozwalają jednak wierzyć, że Raków poradzi sobie z Florą nawet bez swojej największej gwiazdy.

Kiedy i o której pierwszy mecz Rakowa z Florą?

Mecz Rakowa z Florą Tallinn odbędzie się we wtorek 11 lipca 2023 roku. Pierwsze starcie między zespołami rozegranie zostanie o godzinie 20:00 w Częstochowie. Rewanż odbędzie się tydzień później, 18 lipca w Tallinie o godzinie 19:00.

Raków – Flora, transmisja na żywo w TV

Spotkanie eliminacji do Ligi Mistrzów między Rakowem Częstochowa i Florą Tallinn obejrzycie na antenie TVP Sport. Mecz skomentują Mateusz Borek i Robert Podoliński. Starcie Rakowa z Florą Tallinn dostępne będzie również w Internecie. Obejrzycie je na stronie internetowej sport.tvp.pl całkowicie za darmo.