Raków Częstochowa jest już tylko o krok od awansu do Ligi Mistrzów. Ostatnim rywalem na drodze mistrza Polski będzie FC Kopenhaga z Kamilem Grabarą między słupkami. Czy Medalikom uda się pierwszy raz w historii awansować do prestiżowych rozgrywek? Sprawdźcie gdzie oglądać to spotkanie!

Raków Częstochowa - FC Kopenhaga Gdzie Oglądać?

Po zwycięstwie w dwumeczu nad Arisem Limassol Raków Częstochowa czeka już tylko jedna przeszkoda w drodze ku upragnionej Lidze Mistrzów. Mistrz Polski we wtorek 22 sierpnia zmierzy się z FC Kopenhagą. Spotkanie w eliminacjach do Ligi Mistrzów obejrzycie na antenie TVP Sport, a także Polsatu Sport i Polsatu Sport Premium 1.

W tym wypadku to mistrz Danii w oczach bukmacherów jest faworytem. Kopenhaga ma nieporównywalnie większe od Rakowa doświadczenie w Europie. Ponadto portal Transfermarkt wycenia jej kadrę niemal dwukrotnie wyżej, od składu Medalików.

Kiedy i o której mecz Raków - FC Kopenhaga?

W grze o Ligę Mistrzów pozostało już tylko 12 zespołów. Raków Częstochowa z FC Kopenhagą zmierzy się już we wtorek 22 sierpnia o godzinie 21:00. Mecz rozgrywany będzie na stadionie w Sosnowcu. We wtorek i środę rozegrane zostaną po trzy spotkania w eliminacjach do tych prestiżowych rozgrywek.

Raków Częstochowa - FC Kopenhaga, transmisja na żywo w TV

Po negocjacjach między Telewizją Polską i Polsatem udało się dojść do porozumienia, a mecz Raków - Kopenhaga poza Polsatem Sport i Polsatem Sport Premium 1 będzie również transmitowany na antenie TVP Sport.

Raków Częstochowa - FC Kopenhaga, transmisja online

Mecz Rakowa w eliminacjach do Ligi Mistrzów obejrzycie również za pośrednictwem Internetu. Transmisja dostępna będzie na sport.tvp.pl, a także w usłudze Polsat Go Box.