Losowania rywali w eliminacjach do Ligi Mistrzów są dla Rakowa w tym sezonie dość łaskawe. W III rundzie mistrz Polski zmierzy się z Arisem Limassol. Medaliki są w oczach bukmacherów faworytem, a my obejrzymy mecz Raków – Aris zarówno w telewizji, jak i Internecie.

Raków Częstochowa - Aris Limassol Gdzie oglądać?

Paradoksalnie na papierze rywal Rakowa Częstochowa w III rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów może być łatwiejszy, aniżeli w poprzedniej fazie. Aris Limassol jest drużyną niżej notowaną od Qarabaga, co nie oznacza jednak, że Medaliki już mogą czuć się uczestnikami kolejnej rundy.

Mecz Rakowa z Arisem Limassol odbędzie się 8 sierpnia 2023 roku o godzinie 20:00. Spotkanie obejrzycie na antenie TVP Sport. W Internecie transmisja będzie dostępna u bukmachera Superbet. Aby odblokować do niej dostęp będziecie jednak potrzebowali posiadać u niego konto. Zarejestrować je najlepiej z naszym kodem promocyjnym Superbet TYPERVIP.

Kiedy i o której mecz Raków - Aris?

Zaledwie tydzień dzieli najbliższy mecz Rakowa z Arisem Limassol, od rewanżu z Qarabagiem. Spotkanie III rundy eliminacji do Ligi Mistrzów odbędzie się 8 sierpnia 2023 roku. Pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi o godzinie 20:00. Mecz zostanie rozegrany na Miejskim Stadionie Piłkarskim Rakowa w Częstochowie.

Raków Częstochowa - Aris Limassol, transmisja na żywo w TV

Mecze eliminacji do Ligi Mistrzów Rakowa Częstochowa w sezonie 2023/24 pokazuje Telewizja Polska. Nie inaczej będzie w przypadku spotkania mistrza Polski z Arisem Limassol. Spotkanie obejrzycie na antenie TVP Sport, a także u bukmachera Superbet.