Raków nie rozstrzygnął losów rywalizacji z Qarabagiem w pierwszym meczu. Mistrz Polski w środę zmierzy się z rywalem w Baku, a bukmacherzy jako faworyta typują gospodarzy. Czy Raków obroni zaliczkę i awansuje do kolejnej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów?

Qarabag - Raków Częstochowa Gdzie oglądać?

Po zaciętym i wyrównanym boju, mecz w Częstochowie zakończył się zwycięstwem Rakowa 3:2. Qarabag pokazał jednak, że jest rywalem groźnym, który potrafi wykorzystywać błędy defensorów. Bukmacherzy typują, że to zespół z Azerbejdżanu wygra w rewanżu.

Spotkanie rewanżowe Qarabag - Raków Częstochowa rozgrywane będzie w Baku. Starcie zaplanowano na 2 sierpnia. Pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi o godzinie 18:00. Transmisję ze spotkania znajdziecie na antenie TVP Sport.

Kiedy i o której mecz Qarabag - Raków Częstochowa

Spotkanie Qarabag - Raków Częstochowa w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów rozegrane zostanie w środę 2 sierpnia. Będzie to rewanż, bo przed tygodniem mistrz Polski wygrał z mistrzem Azerbejdżanu 3:2. Początek rywalizacji w Baku już o godzinie 18:00.

Qarabag - Raków Częstochowa transmisja na żywo w TV

Jeśli zastanawiacie się, gdzie oglądać mecz rewanżowy Qarabagu z Rakowem, to dobrze trafiliście. Spotkanie transmitowane będzie przez Telewizję Polską, a konkretnie na kanale TVP Sport. Początek transmisji o godzinie 18:00. Mecz skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński.