Punchdown 5, czyli kolejna gala, podczas której zawodnicy uderzali się wzajemnie z otwartej dłoni. Kto wygrał walki na Punchdown 5?

Punchdown 5 kto wygrał?

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał Punchdown 5 walki, wyniki walk mogliśmy wytypować u bukmachera TOTALbet, który po raz kolejny był oficjalnym sponsorem wydarzenia. Z kodem promocyjnym Totalbet odbierzesz bonus powitalny za rejestrację konta.

W ofercie znaleźliśmy zarówno pojedynki turniejowe, jak i super fighty. Po raz pierwszy w historii Punchdown w gali wzięli udział zawodnicy z Brazylii, więc przekonaliśmy się, czy siła z Ameryki Południowej okazała się na tyle imponująca, żeby zwyciężyć w kolejnych pojedynkach.

Totalbet 750x200 Bonus

Punchdown 5 wyniki

Punchdown 5 wyniki poznaliśmy późnym wieczorem w piątek 22 października. Właśnie na ten dzień zaplanowana była gala, która tym razem odbyła się we Wrocławiu. W karcie walk zobaczyliśmy między innymi takie nazwiska, jak Monika „Esmeralda” Godlewska, Ewa Piątkowska czy Monika „Waldek” Rozmuz. Ostatnie dwie zawodniczki zmierzyły się w pojedynku wieczoru gali Punchdown 5.

Zobacz także: Punchdown – organizatorzy i zasady

Punchdown 5 wyniki walk

Punchdown 5 wyniki walk zapowiadały się więc niezwykle ciekawie. Dla Piątkowskiej, byłej mistrzyni świata w boksie, był to debiut w nowej formule. Dla wielu mogło być to zaskakujące, ale bukmacherzy widzieli w niej sporego underdoga. Jak się okazało, debiutancki pojedynek pięściarki zakończył się historycznym remisem - pierwszym w historii organizacji.

Drabinka turnieju Punchdown 5:

Maras vs Jasiu
Aligator vs Siwy
Predator vs Ślepol
Kostrześ vs Peres
Waluś vs Dziku
Zuluzinho vs Buła
Edison Lopes vs Dudzio
Zaleś vs Tiagao

Turniej Punchdown 5 wygrał Dawid "Zaleś" Zalewski, który w finale znokautował Kostrzesia.

Super fighty Punchdown 5:

Patusia pokonała Esmeraldę Godlewską decyzją sędziów
Waldek zremisowała z Ewą Piątkowską decyzją sędziów