Gala Punchdown 4, czyli kolejna edycja walk na "liście", już za nami! Punchdown 4 kto wygrał? Punchdown 4 wyniki – kim są Punchdown 4 zwycięzcy? Punchdown 4 wyniki walk – jak wygląda Punchdown 4 podsumowanie

Punchdown 4 kto wygrał?

O tym, kto wygrał Punchdown 4, przekonaliśmy się w sobotni wieczór. Na dzień 22 maja zaplanowana była bowiem czwarta edycja gali, podczas której zawodnicy częstują się soczystymi uderzeniami z otwartej dłoni. Podczas gali Punchdown 4 zobaczyliśmy zarówno klasyczny turniej, podczas którego wyłoniony został najlepszy zawodnik gali, jak i superfighty, czyli pojedynki celebrytów. Na arenie walk po raz kolejny swoje umiejętności zaprezentował Piotr "Bonus BGC" Witczak, największa gwiazda organizacji.

Punchdown 4 wyniki

Punchdown 4 wyniki ciekawiły kibiców, jeśli chodzi o same pojedynki. Natomiast organizatorzy z pewnością będą ciekawi również, jeśli chodzi o Punchdown 4 wyniki sprzedaży PPV. Gale na liście transmitowane są bowiem właśnie w PPV. Im więcej subskrypcji zostanie sprzedanych, tym większym sukcesem będzie gala z perspektywy organizatorów. A to jest kluczowe, jeśli chodzi o rozwój organizacji i kolejne gale spod szyldu Punchdown.

Zobacz także: Punchdown - organizatorzy i zasady

Punchdown 4 zwycięzcy

Punchdown 4 zwycięzcy poznaliśmy późnym wieczorem w sobotę. Przed galą można było jednak zapoznać się z kursami, jakie przygotował na to wydarzenie oficjalny sponsor gali, czyli zakłady bukmacherskie TOTALbet. Z kodem promocyjnym Totalbet odbierzesz bonus powitalny za rejestrację konta.

Totalbet 750x200 Bonus

Największym faworytem gali, jeśli chodzi o kursy bukmacherów, był Jakub "Hecman" Rygiel. Jego triumf w walce z Damianem "Małczanem" Małkiem oszacowano na kurs 1.25. Jak się okazało Rygiel poradził sobie ze swoim rywalem i wygrał pojedynek w pierwszej rundzie.

Punchdown 4 wyniki walk

Punchdown 4 wyniki walk poznaliśmy w sobotni wieczór. Walki turniejowe były przeplatane superfightami, w których zobaczyliśmy między innymi takich zawodników, jak Piotr "Bonus BGC" Witczak czy pojedynek Michał "Ćwiartson" Linkiewicz - Maciej "Big Jack" Jarema w pierwszej w Polsce walce na liście osób niskorosłych. W walce wieczoru "Żurom" pokonał po kontrowersyjnej decyzji sędziów "Bonusa BGC".

Superfighty gali Punchdown 4:

Andrzej "Żurom" Żuromski pokonał Piotra "Bonusa BGC" Witczaka
Michał "Ćwiartson" Linkiewicz pokonał Macieja "Big Jacka" Jarema
Julia Jaroszewska pokonała Adriannę Śledź
Monika "Waldek" Quandt-Rozmuz pokonała Aleksandrę "Cygankę" Jaworską
Marek "Maras" Neryng pokonał Adama "Arnolda" Lubczyńskiego

Drabinka turniejowa gali Punchdown 4:

Marcin "Kostrześ" Kostrzewski pokonał Łukasza "Treniu" Markowskiego
Grzegorz "Brzytwa" Smoliński pokonał Adriana "Gladiatora" Smykowskiego
Karol "Pikolo" Wyłupek pokonał Huberta "Palucha" Golona
Mateusz "Kazek" Kaźmierczak pokonał Marcina "Turbojokera" Jarmuszewskiego
Maksymilian "Max" Leśniak pokonał Łukasza "Dunaja" Dunajko
Jakub "Hecman" Rygiel pokonał Damiana "Małczana" Małka
Wiesław "Wiechu" Tamborski pokonał Przemysława "Świrka" Millera
Damian "Jawor" Jaworski pokonał Mateusza "Matiego" Kryszaka

Marcin "Kostrześ" Kostrzewski pokonał Grzegorza "Brzytwę" Smolińskiego
Karol "Pikolo" Wyłupek pokonał Mateusza "Kazka" Kaźmierczaka
Maksymilian "Max" Leśniak pokonał Jakuba "Hecmana" Rygiela
Damian "Jawor" Jaworski pokonał Wiesława "Wiechu" Tamborskiego

Marcin "Kostrześ" Kostrzewski pokonał Karola "Pikolo" Wyłupka
Maksymilian "Max" Leśniak pokonał Damiana "Jawora" Jaworskiego

Marcin "Kostrześ" Kostrzewski pokonał Maksymiliana "Maxa" Leśniaka - finał turnieju Punchdown 4

Punchdown 4 podsumowanie

Punchdown 4 podsumowanie z pewnością powinno być pozytywne. Gale Punchdown przyzwyczaiły do tego, że świetnie prezentują się pod względem wizualnym. Nie inaczej było tym razem. Nie ulega wątpliwości, że włodarze Punchdown już mają w planach kolejną edycję gali, gdyż projekt rozwija się w naprawdę ciekawym kierunku i równie imponującym tempie.