Już od pewnego czasu o Mariuszu Pudzianowskim nie było za głośno. Strongmen postanowił zmienić tę sytuację, publikując na swojej relacji instagramowej zagadkowe zdjęcie. Nawiązuje ono do najpopularniejszej amerykańskiej organizacji sztuk mieszanych. Czy oznacza to, że Pudzian zawalczy poza KSW?

Mariusz Pudzianowski w walce poza KSW? - Wymowne zdjęcie

Pudzian to zdecydowanie żywa legenda, jeśli chodzi zarówno o zawodników MMA, jak i strongmenów. Nic dziwnego, że wiele pokoleń śledzi jego poczynania i reaguje na nietypowe informacje, które publikuje. Tym razem mężczyzna opublikował Instastories z postem, gdzie widniała karta walki jego walki w UFC: Strongest MMA on Earth z Brianem Shawem, czyli czterokrotnym zdobywcą tytułu mistrza świata strongmanów.

Miałoby być to starcie dwóch niebywale silnych zawodników. Czy to oznacza, że mężczyzna opuści KSW i pojawi się w tak popularnej federacji? Możemy tak zakładać, jednak wiele osób pominęło tutaj ważny szczegół. Mowa o oznaczeniu, jakie zostało zamieszczone na grafice. Była to pinezka z profilem Worlds Strongest Meme.

Jest to nic innego, jak profil z zabawnymi obrazkami, które nawiązują do MMA i rozmaitych organizacji. Mężczyzna więc zapewne zamieścił to w formie żartu, a nie jako zapowiedź przyszłego starcia. Być może jednak Pudzian nas zaskoczy i okaże się, że jest w tym ziarno prawdy. Sama federacja nie potwierdziła na oficjalnych social mediach takiej walki.