Jako walkę wieczoru podczas gali KSW 83 Colosseum zapowiedziane zostało starcie Mameda Khalidova ze Scottem Askhamem. Uwaga mediów zdaje się jednak bardziej skierowana na rywalizację Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Bukmacher Betfan przygotował najnowszą promocję, w której Pudzian wygrywa z automatu. Chcecie wiedzieć jak? Sprawdźcie zasady poniżej.

Pudzianowski – Szpilka: Pudzian wygrywa w Betfan

Czy Artur Szpilka ma jakiekolwiek szanse w starciu z bardziej doświadczonym Mariuszem Pudzianowskim? Takie pytania przewijają się w mediach przed galą KSW 83 Colosseum 2. To właśnie podczas sobotniego eventu na Stadionie Narodowym w Warszawie zmierzą się obaj zawodnicy. Bukmacherzy typują zwycięstwo Pudziana, choć Artur Szpilka jak na razie wygrał swoje obie walki w formule MMA. Typ na zwycięstwo Pudzianowskiego wynosi w przybliżeniu 1.50, podczas gdy zwycięstwo Szpilki wyceniane jest już na 2.60.

Mateusz Borek przed walką Pudzianowski - Szpilka zaznaczył, że starcie może mieć dość szybki przebieg. Pudzian największe szanse na zwycięstwo ma w przypadku obalenia rywala. Jeśli jednak Szpilka skutecznie trafi swojego przeciwnika, może posłać go na deski. Swoje typy bukmacherskie mają również użytkownicy naszego portalu. Ich propozycje znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce Typy Dnia.

Regulamin

Zasady promocji Betfan

W ramach promocji Betfan Mariusz Pudzianowski wygrywa automatycznie z Arturem Szpilką. Żeby tak się stało, należy postawić kupon, na którym znajdą się przynajmniej 3 zdarzenia. Następnie na kupon należy dodać promocyjne zdarzenie na walkę Pudzianowski – Szpilka. Stawka musi wynosić dokładnie 19 lub 79 zł. Minimalny kurs dla pojedynczego zdarzenia to 1.40. Po spełnieniu tych warunków, zakład na zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego zostanie rozliczony automatycznie jako wygrany. Promocja trwa do 3 czerwca godz. 22:00. Jeśli nie macie jeszcze konta u tego bukmachera, załóżcie je z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego Betfan.