Poznaliśmy już skład finału Ligi Mistrzów. W czwartek dowiemy się, jakie drużyny zmierzą się w finale Ligi Europy i Ligi Konferencji. Czekają nas cztery niezwykle interesujące mecze, których rozstrzygnięcia nie sposób przewidzieć. Możemy jednak wygrać atrakcyjny freebet dzięki najnowszej promocji od Superbet. Bukmacher oferuje nam bonus w wysokości 23 PLN.

Puchary UEFA: freebet 23 PLN od Superbet

W środę Manchester City zmiażdżył Real Madryt. Podopieczni Pepa Guardioli wygrali aż 4:0, nie dając w rewanżu najmniejszych szans Królewskim. Tym samym uzupełnili stawkę finału Ligi Mistrzów, do którego dzień wcześniej zameldował się Inter Mediolan. Nerazzurri wygrali 1:0 z AC Milanem. Dzięki temu po raz pierwszy od 2010 roku. Finał zapowiada się zatem niezwykle emocjonująco. Wciąż nie wiemy jednak, kto powalczy o puchar Ligi Europy i Ligi Konferencji. W grze pozostały po cztery zespoły, a w czwartek poznamy rozstrzygnięcie. Typy bukmacherskie na rewanżowe półfinały znajdziecie w zapowiedziach naszych redaktorów.

Po pierwszych meczach półfinałowych najbliższej awansu do finałów rozgrywek są AS Roma, West Ham i FC Basel. Te zespoły wygrały w swoich spotkaniach, dzięki czemu do rewanżów przystąpią z uprzywilejowanej pozycji. Nie oznacza to, że ich przeciwnicy pozbawieni są szans na odwrócenie swoich losów. Bukmacherzy niemal takie same szanse na awans do finału Ligi Konferencji Europy przyznają FC Basel, jak i Fiorentinie. W Lidze Europy typuje się przede wszystkim awans Sevilli. Bukmacherzy stawiają również na awans AS Romy.

Regulamin

Zasady promocji Superbet

Oferta promocyjna Superbet na puchary UEFA obowiązuje tylko 18 maja. Aby wziąć w niej udział, trzeba dołączyć do promocji na stronie bukmachera i postawić zakład SINGIEL lub MULTI na mecze Ligi Europy i Ligi Konferencji za minimum 20 PLN z oferty LIVE. Po rozliczeniu kuponu, na naszym koncie pojawi się freebet w wysokości 23 PLN. Nie podlega on warunkowi obrotu i może zostać wykorzystany na dowolne zakłady. Czas na wykorzystanie freebetu to 3 dni. Nie macie konta na Superbet? Nic straconego. Nie zapomnijcie tylko skorzystać z naszego kodu promocyjnego Superbet podczas zakładania go.

Warunki promocji Superbet