24 września na kanale Olciak 93 pojawił się materiał wideo odnoszący się do aktualnego skandalu związanego z Youtuberem Stuu. W trakcie wywiadu dziewczyna poruszyła także temat tajemniczego twórcy. On również nie zachowywał się odpowiednio w jej stronę, gdy była nieletnia. W rezultacie internauci zaczęli sami zgadywać i wydawać osąd na ustalonego przez siebie winnego całej sytuacji. Ma nim być jeden z prowadzących Fame MMA!

Prowadzący Fame MMA niesłusznie oskarżony? - Jest odpowiedź!

Już od niedzieli w sieci wrze od plotek dotyczących jednego ze znanych twórców. Tą postacią jest Daniel "DeeJaypallaside" Pawlak. Mężczyzna znany jest ze swojej działalności na YouTube oraz jako prowadzący studio podczas gal Fame MMA. W sieci pojawił się filmik, w którym pewna dziewczyna wypowiada się o Youtuberach, którzy zachowywali się wobec niej nieodpowiednio, gdy była nieletnia. Mowa tutaj nie tylko o Stuu, ale i innych twórcach.

Jak wiadomo, w stronę Stuarta, padło wiele dowodów na ten temat. Co więcej, sam Gimper zbiera ofiary, aby udać się z nimi na policję w celu zgłoszenia sprawy. Jeśli chodzi o filmik Olciak93, to wspominała on w nim, że mając 14 lat, miała kontakt z innym tajemniczym twórcą, który również wykazywał w jej stronę nieodpowiednie zachowania. Internautom to wystarczyło, by odnaleźć jej wspólne zdjęcie z DeeJaypallaside. Co ciekawe, wśród komentarzy już o lat widniały sugestie, że wysłała mu ona zdjęcia, na których jest rozebrana.

Do sprawy postanowił odnieść się sam Youtuber. Stwierdził, że znają się z dziewczyną od lat i że wiedział o publikacji tego materiału. Dodał nawet wysłaną przez nią wiadomość głosową. Sama zainteresowana przeprasza go w niej za zamieszanie i potwierdza, że te oskarżenia go nie dotyczą. Mimo to w sieci zaczynają pojawiać się stare wypowiedzi prowadzącego Fame mające udowodnić, że ich przypuszczenia są słuszne.

Pomówienia bez solidnych dowodów mężczyzna może uznać, jako zniesławienie. Jeśli sama ofiara zaprzecza takiej sytuacji, to nie powinno się nikogo oskarżać. Możemy tylko przypuszczać, jak ta sytuacja się rozwinie.