Debiut Fernando Santosa puszczamy już w zapomnienie i nastawiamy się na poniedziałkowe spotkanie eliminacji do EURO z Albanią, od którego może wiele zależeć. Biało-czerwoni na starcie otrzymali solidną lekcję futbolu od Czechów, a nowy selekcjoner zderzył się ze ścianą. Na pewno w wyjściowym składzie dojdzie do wielu zmian personalnych. Superbet ma dla nas atrakcyjną promocję na okazję tego spotkania.

Polska – Albania: kurs 200.00 na wygraną Polaków

Po meczu z Czechami aż prosi się o przypomnienie słynnej okładki Faktu. Tak źle grającej reprezentacji Polski nie widzieliśmy od dawna, dlatego w meczu z Albanią może być już tylko lepiej. Zawiodło wiele czynników, a Fernando Santos mógł już wyciągnąć pierwsze wnioski. Wielu piłkarzy biało-czerwonych otrzymało od mediów bardzo surowe i w pełni zasłużone noty. Z reprezentacją jest się jednak an dobre i na złe, dlatego wciąż mocno ściskamy kciuki za Polaków. Albania jest niżej notowanym rywalem, z którym do tej pory dobrze sobie radzili. Polska wygrała wszystkie pięć ostatnich meczów przeciwko Orłom. Do tego straciła w nich tylko trzy bramki. Legalni bukmacherzy nie mają wątpliwości co do tego, kto jest faworytem. Kurs na zwycięstwo Polski wynosi zaledwie 1.60.

Dla Albanii spotkanie z Polską będzie pierwszym meczem eliminacji do EURO. Orły nie radziły sobie najlepiej w poprzednich starciach na arenie międzynarodowej. Wygrać udało im się tylko z Armenią. Oprócz tego zanotowali porażki z Włochami i Katarem, a także remisy z Arabią Saudyjską i Islandią. Biało-czerwoni dobrze znają poniedziałkowego rywala. Mieli okazję rywalizować z nim podczas ostatnich eliminacji do Mistrzostw Świata. Spodziewamy się, że i tym razem staną na wysokości zadania mimo fatalnego wrażenia pozostawionego po spotkaniu z Czechami. Na naszej stronie znajdziecie darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie. Wystarczy, że zajrzycie w nasze typy redaktorów, lub zakładkę Typy Dnia. Znajdziecie w niej wiele propozycji ze strony członków naszej społeczności typerów.

Regulamin

Zasady promocji Superbet

Oferta promocyjna Superbet przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników. Mogą oni zarejestrować się z kodem BOOST34 i zapisać do niej za pośrednictwem strony internetowej. Następnie należy dokonać depozytu o wartości minimalnej 50 PLN i postawić za 2 PLN zakład na wygraną reprezentacji Polski w meczu z Albanią. W przypadku trafienia otrzymamy wygraną i bonus w wysokości aż 400 PLN. Bonus podlega warunkowi trzykrotnego obrotu z kursem minimalnym dla pojedynczego zdarzenia 1.30. Polecamy także zapoznać się z naszym kodem promocyjnym Superbet. Daje on dostęp do bogatego bonusu powitalnego.

Warunki promocji Superbet