Albania to rywal, z którym Polska wygrywała w ostatnich latach regularnie. Po raz kolejny biało-czerwoni zmierzą się z nią, tym razem w eliminacjach do Mistrzostw Europy. Po fatalnym spotkaniu z Czechami czas na drugi mecz reprezentacji Polski pod wodzą Fernando Santosa. Betfan przed meczem z Albanią przygotował dla nas atrakcyjną promocję. Do wygrania jest niepowtarzalny voucher.

Polska – Albania: zagraj Polskę odbierz voucher

Wyjątkowo często w ostatnich latach los konfrontuje ze sobą reprezentacje Polski i Albanii. Najpierw biało-czerwoni mierzyli się z Orłami w eliminacjach do Mistrzostw Świata. W poniedziałek zagrają z nimi w turnieju kwalifikacyjnym przed EURO. Stawka jest duża, bo pierwsze spotkanie Polacy przegrali z Czechami. Nasi sąsiedzi dali nam porządną lekcję futbolu, a wynik 3:1 i tak nie odzwierciedla ich kolosalnej przewagi. Naszym niemal nic nie wychodziło, dlatego w meczu z Albanią może być już tylko lepiej. Tak też zapowiadają w rozmowach z mediami poszczególni zawodnicy. W takim tonie wypowiadali się zarówno Piotr Zieliński, jak i Robert Lewandowski.

Albańczycy nie rozegrali jeszcze swojego meczu eliminacyjnego do EURO. Starcie z Polską będzie dla nich pierwszym w turnieju. Fatalna dyspozycja Polaków sprawiła, że zawodnicy Orłów uwierzyli w to, że mogą zagrozić biało-czerwonym. To nie wchodzi w grę. Podopieczni Fernando Santosa muszą postarać się o trzy punkty, a do tego poprawić nieco swój nadszarpnięty wizerunek. Najlepsi bukmacherzy typują Polskę jako faworyta. Różnica w kursach jest bardzo duża, ale wcale nie musi być taka na boisku. Tego też obawiają się nasi redaktorzy. Jeśli jesteście natomiast ciekawi, jakie typy bukmacherskie na to spotkanie rekomendują użytkownicy naszego portalu, sprawdźcie zakładkę Typy Dnia.

Regulamin

Zasady promocji Betfan

Bukmacher Betfan przed meczem Polska – Albania oferuje nam nietypową promocję. Do wygrania jest voucher na miesięczny darmowy dostęp do CANAL+Online. Co należy zrobić, żeby otrzymać do niego dostęp? Trzeba postawić kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami za dokładnie 11 zł. Kupon musi zawierać typ na mecz Polska – Albania. Kurs min. pojedynczego dodanego zdarzenia to 1.40. Po spełnieniu tych warunków otrzymacie dostęp do CANAL+Online na miesiąc za darmo. Informację o subskrypcji z kodem aktywacyjnym do Canal+ Online otrzymasz mailowo w środę 29 marca. W promocji znajduje się 4 tys. voucherów. Mogą z nich skorzystać nowi i stali subskrybenci, tak więc kto pierwszy, ten lepszy.

Warunki promocji Betfan